Eksperti rosina nevienlīdzību un nabadzību Latvijā mazināt ar pabalstiem un pensijām

Nodokļu sistēma kā viens no instrumentiem, ar ko ne tikai audzēt vidējo labklājības līmeni, bet arī mazināt ienākumu nevienlīdzību. Šī, protams, jau ilgstoši ir smaga problēma – rādītāji, kas sociālās nevienlīdzības rādītāji Latvijā ir starp augstākajiem Eiropas Savienībā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • S

  S

  Ar it ká pabalstiem valsts var krietni ieekonomét.Ja deputáti zinátu, cik smagi un pat pazomojosi ir sniegt papírus, atzít, ka esi nabags,un cerét, ka kaut ko iedos.Daudzi to nedara tikai tápéc vien,valsts ietaupa.
 • Seniors

  Seniors

  Vai tad Saeimai un Ministriem , sap galvas , par Latvijas iedzivotajiem - pensionariem un BERNIEM ??? Pasu macins - TUVAKS !!! Samazinat algas visiem -siem , nobarojusies kropliem !!!
 • Pirktspēja
 • Litina

  Litina

  Visu seimu uzsedinat uzminimalas un to naudu parejo sadalit trucigajiem,sez seima ka versi trekni un tautu apzog!! Esat noladeti seima,vienu reizi aizrijaties ar naudu jusu tuksas galvas del,lv.ir tada dzila bedre!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!