8 komentāri
”DNB” un ”Nordea” bankas apvienosies 1. oktobrī; aktuāla informācija klientiem
Dmitrijs Suļžics / f64

Pēc nesenā Eiropas Komisijas lēmuma apstiprināt “DNB” un “Nordea” plānus apvienot darbību Baltijas valstīs, darījumu plānots noslēgt 1. oktobrī.

“Luminor” plāno kļūt par vadošo finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas reģionā, kas apvienos zināšanas par vietējo tirgu un orientāciju uz klientu ar ilglaicīgu Ziemeļvalstu pieredzi banku nozarē. “Luminor” mērķa klienti būs vietējie un Baltijas līmeņa uzņēmumi, kā arī finansiāli aktīvi un uzņēmīgi cilvēki. Pēc darījuma slēgšanas 2017. gada 1. oktobrī “Luminor” sāks darbu Erki Rāsuke, “Luminor Grupas” valdes priekšsēdētājs, vadībā ar vadības komandu no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas un Ziemeļvalstīm.

Klientu apkalpošana pēc 1. oktobra

Līdz banku apvienošanās brīdim abas bankas, “DNB” un “Nordea”, Baltijas valstīs darbosies kā divas savstarpēji konkurējošas bankas. Banku darbības apvienošana notiks kā uzņēmuma pāreja, pēc kuras abas organizācijas veidos apvienotu banku – “Luminor Bank AS”.

Pēc banku apvienošanās uz noteiktu laiku klientu apkalpošana notiks kā ierasts – klientu konti, kontu numuri, līgumi un maksājumu kartes, kā arī spēkā esošie kodi un paroles saglabāsies nemainīgi. Tāpat arī nemainīsies klientu spēkā esošās saistības un “Luminor” turpinās sniegt finanšu pakalpojumus kā ierasts. Tas nozīmē, ka tuvākajā nākotnē klientu bankas konti un maksājumu apstrāde tiks organizēta pašreizējās banku sistēmās. Tādējādi klienti līdz noteiktam laika brīdim turpinās izmantot esošos banku risinājumus – internetbanku, mobilo banku un citus ikdienas finanšu risinājumus.

Pirmās klientiem redzamākās izmaiņas pašreizējo produktu un pakalpojumu piedāvājumos paredzētas “Luminor” pirmo simts darbības dienu laikā.

Saistībā ar banku apvienošanos 1. oktobrī iespējami īslaicīgi traucējumi bankas sistēmu darbībā, piemēram, ienākošo un izejošo maksājumu izpildē vai internetbankas darbībā. Klienti par plānotajām izmaiņām sistēmu darbībā nepieciešamības gadījumā tiks brīdināti laikus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl