“Deutsche Bank” Latvijas bankām vairs nenodrošinās dolāru pārskaitījumus

Komentāri

Vācijas lielākā banka “Deutsche Bank” nolēmusi pārtraukt sadarbību ar Latvijas bankām un vairs nenodrošinās korespondējošos pakalpojumus dolāru maksājumos.

Tas nozīmē, ka tām bankām, kas ASV dolāru pārskaitījumiem uz ārzemēm izmantoja “Deutsche Bank” tas būs jādara caur citām sadarbības bankām, kas katrai kredītiestādei parasti ir vairākas. Korespondentbankas konti tiek izmantoti gadījumos, ja naudai jānonāk citas valsts bankā ar ko nav noslēgts līgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti uzskata, ka “Deutsche Bank” šādu lēmumu pieņēmusi savas stratēģijas maiņas dēļ. Vienlaikus netiek izslēgts, ka pie vainas ir ne pārāk labā Latvijas kredītiestāžu reputācija ar Krievijas netīro naudu saistītu darījumu dēļ. Jau Pērn “Deutsche Bank” pārtrauca sadarbību ar kredītiestādēm, kuru biznesa modelī nozīmīgs ārvalstu klientu īpatsvars.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl