“Deutsche Bank” Latvijas bankām vairs nenodrošinās dolāru pārskaitījumus

Komentāri

Vācijas lielākā banka “Deutsche Bank” nolēmusi pārtraukt sadarbību ar Latvijas bankām un vairs nenodrošinās korespondējošos pakalpojumus dolāru maksājumos.

Tas nozīmē, ka tām bankām, kas ASV dolāru pārskaitījumiem uz ārzemēm izmantoja “Deutsche Bank” tas būs jādara caur citām sadarbības bankām, kas katrai kredītiestādei parasti ir vairākas. Korespondentbankas konti tiek izmantoti gadījumos, ja naudai jānonāk citas valsts bankā ar ko nav noslēgts līgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti uzskata, ka “Deutsche Bank” šādu lēmumu pieņēmusi savas stratēģijas maiņas dēļ. Vienlaikus netiek izslēgts, ka pie vainas ir ne pārāk labā Latvijas kredītiestāžu reputācija ar Krievijas netīro naudu saistītu darījumu dēļ. Jau Pērn “Deutsche Bank” pārtrauca sadarbību ar kredītiestādēm, kuru biznesa modelī nozīmīgs ārvalstu klientu īpatsvars.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl