Covid-19 krīze: Latvija pieteikusies tikai 1,65 no diviem miljardiem pieejamās ES naudas

Eiropas Parlaments šo nedēļu noslēdza ar “Atveseļošanas un noturības mehānisma” izveidi. Tas ir fonds, no kura dalībalvalstis nākamajos gados, novēršot pandēmijas sekas un modernizējot ekonomiku, varēs iegūt kopumā vairāk nekā 670 miljardus. Iepazīstoties ar diezgan lielā slepenībā tapušo Eiropas Komisijai (EK) iesniegto Latvijas atveseļošanas plānu – sociālie partneri un eiroparlamentārieši ir neizpratnē par to, ka Latvijai potenciāli gan degunu varētu aiziet vairāki simti miljonu. Finanšu ministrija gan šādus pārmetumus noraida.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Mārtiņš Indriks

  Mārtiņš Indriks

  Un kur pārējiem 11 milijardi kas tika paņemti?! 😡
 • Finanšu Ministrija

  Finanšu Ministrija

  Latvijas Atveseļošanas un noturības plāna projekts ir sagatavots par garantēti pieejamo finansējumu (ko piešķir, un, kas nav jāatmaksā) 1,65 miljardu eiro apjomā, kas ir 70% no maksimālā piešķīruma. Darbs pie #ANM plāna un tā apspriešanas turpinās, un #ANM papildinājumi un grozījumi tiks iesniegti EK pēc 2022.gada 30.jūnija, kolīdz būs skaidrs pilns Latvijai pieejamā finansējuma apjoms, kas tiks aprēķināts, ņemot vērā Latvijas faktisko atveseļošanās tempu 2021.gadā. Koalīcija vienojās par šādu pakāpenisku plānošanas pieeju, uzskatot, ka nav nekāda pamata dalīt naudu, par kuru nav zināms, vai tā būs pieejama.
 • Alex Rugajs
  • Gatis Bruzinskis
  • Alex Rugajs

   Alex Rugajs

   Gatis Bruzinskis nu jā, nieka 12 miljardi, mēs brīvdienās vairāk notusē😂
  • Gatis Bruzinskis

   Gatis Bruzinskis

   Alex Rugajs nu beidzot tu sac draudzeties ar skaitliem🤒
 • S

  S

  'Mums ir tik daudz naudas, ká nekad nav bijis!'. Varbút ir labi, ka nepiesakás, jo izskatás, ka patreizéjie naudas dalitáji nav tie saimnieciskákie.Péc gadiem sie jau bús prom, bet atmaksát vajadzés.
 • Nunu

  Nunu

  Šis raksts ir tulkojums no kaut kādas citas valodas vai vienkārši rakstījis nelatvietis, neizglītots vai slims?
 • Velta Martinsone

  Velta Martinsone

  ......valdībā tikai strādā pēdējie STULBEŅI.......gudri tur nav neviena......
  • Kelly Bryne

   Kelly Bryne

   Velta Martinsone Sveiks, labdien! Kā tev iet? Es uzgāju tavu skaisto un burvīgo profilu. Tad es nolēmu nosūtīt jums ziņojumu, pirms nosūtīju jums drauga pieprasījumu. Ceru, ka mēs varam būt draugi, ja jums nav iebildumu nosūtīt man drauga pieprasījumu vai nomest man ziņojumu ziņojumapmaiņā
  • Velta Martinsone
  • Kelly Bryne
 • Ralfs Godainis
 • Jānis Kondrāts
 • Jānis Baškers
 • Skolnieciņš no svētavota

  Skolnieciņš no svētavota

  Saltā ziema rit savā krāšņumā. Zemi klāj balts sniegs. Aukstās naktis ir kļuvušas par ikdienu. Visapkārt valda ziemas burvība. Tik par nelaimi, šo pasakaino skatu aizsedz kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib atkāpties. Kovid-19 sērga ir negatīvi ietekmējusi mūsu dzīves. Tomēr nevajag skumt un bēdāties, jo pavisam drīz sāksies vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu. Lai gan pašlaik vakcinācija ar tādu ražotāju vakcīnām kā Pfizer-BioNTech, AstraZeneca un Moderna ir nedaudz aizkavējusies, taču pēc brīža vīruss taps uzveikts. Vakcinācija ļaus mums uzvarēt kovid-19 sērgu, tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Rindā uz vakcināciju var pieteikties gan elektroniski mājaslapā manavakcina.lv, gan telefoniski zvanot uz 8989 darbadienās no pulksten 9:00 līdz 17:00. Būsim apzinīgi. Parūpēsimies par savu un apkārtējo drošību savlaicīgi. Nepadosimies! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Pērkonu. Pielūgsim Pērkonu. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Ziedosim ugunskurā trīs saujas zirņu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Pērkona svētību sev un savai dzimtai. Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu sentēvu Dieviem. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Pērkoņtēvs ir palīdzējis mūsu senčiem uzvarēt ienaidniekus un nepadoties cīņā. Arī šoreiz Pērkons nepametīs mūs grūtībās. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņa svētību. Lai visvarenais, visu godātais Pērkons svētī katru no mums, kas viņam tic! Lai godāts Pērkons – Debesu Tēvs mūžīgi mūžos kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Pērkonam!
  Ar Pērkona svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Pērkons #Pērkoņtēvs #pērkonkrusts #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #drosme #pašapziņa #spēks #svētavots

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!