Ceļu Saeimā sāk nākamā gada budžeta projekts

Saeima šodien izskatīšanai parlamenta komisijās nodevusi likumprojektu par 2021. gada valsts budžetu, nākamajā gadā valstī plānojot tērēt 10,758 miljardus eiro.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Skolnieciņš

  Skolnieciņš

  Kāda jēga atlaist Saeimu? Tie būs lieki un nevajadzīgi administratīvie izdevumi. Labāk varētu ieviest materiālo atbildību katram Saeimas deputātam neatkarīgi no tā, kurā Saeimā un cik ilgi deputāts ir strādājis. Pēc tam caur Valsts Policiju varētu tauta (valsts) piedzīt zaudējumu kompensāciju par netaktiski pieņemtajiem lēmumiem, kuri grauj iedzīvotāju labklājību. Privātajos uzņēmumos ir materiālā atbildība par darbinieka vainas dēļ izdarītiem zaudējumiem. Šādu pašu sistēmu ir jāievieš valsts pārvaldē. Diemžēl 90-tajos gados nozagto un notērēto būs ļoti, ļoti atgūt. Nu, vismaz šādi valsts atbrīvosies no parādu sloga. Mūsu deputāti palielam ir kasieri, kas strādā ar naudas plūsmu. Par zaudējumiem valsts kasē mūsu deputātiem, ministriem, augstākā ranga ierēdņiem un citiem partiju funkcionāriem ir jānes atbildība no sava privātā maciņa.
  Ar piķa melnu skaudību, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs
  (Skauģu Skauģis)
  #nabadzība #Saeima #valdība #deputāti #partijas #atbildība #nauda
 • Skolnieciņš

  Skolnieciņš

  «Ministru prezidenta alga pirms nodokļu nomaksas nākamgad būs 5055 eiro, ministru alga ‒ 4798 eiro, turklāt, neskaitot reprezentācijas izdevumiem paredzēto naudu. Savukārt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas amatpersonu maksimālais atalgojums noteikts 10 162 eiro apmērā, kas būs 1,7 reizes augstāks atalgojums nekā Valsts prezidentam.» tautai nav ko ēst, tautai nav ko vilkt mugurā, tautai nav naudas mājoklim. Taču mūsu izlepušie valstsvīri palielina sev un savām uzticības personām algas gadu no gada. Tieši tauta baro mūsu izlepušos valstsvīrus un valstssievas ar saviem sviedriem un asinīm. Lai pabarotu mūsu alkātīgo un rijīgo kliķi (valdību), kādam ir jāstrādā visu mūžu, par darbu saņemot vien grašus. Ar maniem sūdiem un mīzeļiem valstsvīri un valstssievas, un visi citi kliķei pietuvinātie zagļi aizrīsies! Lai Veļu Māte nopļauj visas šīs alkatīgās dvēseles līdz pat zemei un pazemei! Lai karmas rats griežas!!!
  Ar piķa melnu skaudību, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs
  [Baltu Skaudības Dievs]
  (Skauģu Skauģis)
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
  #TrūcīgāStatuss #GMI #nabadzība #BadaSkartāLatvija
  #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #SkauģuSkauģis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!