8 komentāri

Nenoteiktība nodokļu jomā Latvijā pastāvēs arī turpmāk – tā uzskata Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Kam, iedzīvotāju skatījumā, par to jāatbild?

Vairāk nekā puse jeb 53% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka atbildība par skaidras un paredzamas nodokļu politikas esamību Latvijā būtu jāuzņemas valdībai. 44% aptaujāto domā, ka tā ir Finanšu ministrijas atbildība, bet 30% iedzīvotāju uzskata, ka tas jādara Saeimai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

8% domā, ka atbildība jāuzņemas atsevišķām organizācijām un biedrībām, bet vēl 1% iedzīvotāju norādījuši kādu citu atbildi. Tikmēr desmitā daļa (9%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Elita Kalniņa
 • Rūdolfs Leimanis
  +1 +1 0

  Rūdolfs Leimanis

  Stulbs jautājums.....
  Viņiem ne tikai jāuzņemas atbildība par nodokļiem, bet arī par to kāpēc cilvēki aizbrauc, kāpēc bažīgi veidojam ģimenes, kāpēc gribam maksāt un saņemt naudu aploksnēs.
  Paceļiet algas tautai, bet sevsamaziniet,tad varbūt domas par valdību un saeimu mainīsies.
 • Es Modrīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl