8 komentāri

Nenoteiktība nodokļu jomā Latvijā pastāvēs arī turpmāk – tā uzskata Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Kam, iedzīvotāju skatījumā, par to jāatbild?

Vairāk nekā puse jeb 53% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka atbildība par skaidras un paredzamas nodokļu politikas esamību Latvijā būtu jāuzņemas valdībai. 44% aptaujāto domā, ka tā ir Finanšu ministrijas atbildība, bet 30% iedzīvotāju uzskata, ka tas jādara Saeimai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

8% domā, ka atbildība jāuzņemas atsevišķām organizācijām un biedrībām, bet vēl 1% iedzīvotāju norādījuši kādu citu atbildi. Tikmēr desmitā daļa (9%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Elita Kalniņa
 • Rūdolfs Leimanis
  +1 +1 0

  Rūdolfs Leimanis

  Stulbs jautājums.....
  Viņiem ne tikai jāuzņemas atbildība par nodokļiem, bet arī par to kāpēc cilvēki aizbrauc, kāpēc bažīgi veidojam ģimenes, kāpēc gribam maksāt un saņemt naudu aploksnēs.
  Paceļiet algas tautai, bet sevsamaziniet,tad varbūt domas par valdību un saeimu mainīsies.
 • Es Modrīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl