Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Finanses” aktualitātes

Paplašināts algu subsīdijas saņēmēju loks

Paplašināts algu subsīdijas saņēmēju loks

Algu subsīdijai daļēji nodarbinātiem darbiniekiem no šā gada 8. aprīļa var pieteikties plašāks darba devēju loks. Atbalstam var pieteikties arī uzņēmumi, kuru mēneša ieņēmumi, salīdzinot ar attiecīgu 2019. gada periodu, ir samazinājušies vismaz par 30%.

FID priekšniece deputāta priekšlikumos saskata apdraudējumu dienesta neatkarībai

FID priekšniece deputāta priekšlikumos saskata apdraudējumu dienesta neatkarībai 1

Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) priekšniece Ilze Znotiņa ir nosūtījusi vēstuli Saeimas deputātiem, paužot nostāju, ka Saeimas deputāta Gata Eglīša (JKP) priekšlikumi grozījumiem netīrās naudas apkarošanas likumā var ietekmēt FID neatkarību un apdraud Latvijas apņemšanos novērst noziedzīgi iegūtu līdzekļu iepludināšanu finanšu sistēmā.

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā aizturētas vairākas VID un Muitas pārvaldes amatpersonas

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā aizturētas vairākas VID un Muitas pārvaldes amatpersonas 48

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā aizturētas vairākas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas. Paralēli uzsāktajiem kriminālprocesiem šis notikums atsvaidzinājis arī konfliktu starp finanšu ministru un VID vadītāju. Ministrs uzskata, ka VID negodprātīgi darbinieki tiek pārlieku saudzēti, savukārt VID vadītāja uzskata, ka ir tieši pretēji: pēdējos gados šī cīņa kļuvusi mērķtiecīgāka.

Atbalsta pasākumi turpinās arī pēc ārkārtējās situācijas beigām

Atbalsta pasākumi turpinās arī pēc ārkārtējās situācijas beigām

Lai arī Ministru kabinets 1. aprīlī pieņēma lēmumu ārkārtējo situāciju pēc 6. aprīļa neturpināt, valstī joprojām ir saglabāti drošības pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai, un līdz ar to tiek turpināti arī atbalsta pasākumi uzņēmējiem un iedzīvotājiem.

Covid-19 krīzes skartos uzņēmējus un NVO var atbrīvot no valstij un pašvaldībai piederošo telpu nomas maksas

Covid-19 krīzes skartos uzņēmējus un NVO var atbrīvot no valstij un pašvaldībai piederošo telpu nomas maksas 1

Uzņēmēji un citas organizācijas, kuru saimnieciskā darbība cietusi valdības noteikto drošības pasākumu Covid-19 izplatības ierobežošanas dēļ, var lūgt atbrīvojumu no nomas maksas vai tās samazinājumu, ja telpas tiek nomātas valsts vai pašvaldību, citu atvasinātu publisku personu un to kapitālsabiedrību piederošajos nekustamajos īpašumos.

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties remontējamu mājokli? Skaidro eksperts!

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties remontējamu mājokli? Skaidro eksperts!

Nekustamais īpašums, kam nepieciešams remonts, parasti pieejams par zemāku cenu, tomēr pirms tā iegādes jāzina vairāki priekšnoteikumi, lai ilgtermiņā par mājokli nebūtu jāpārmaksā un tāpēc ir vairākas lietas, kam jāpievērš uzmanību pirms tā iegādes, skaidro “Luminor” bankas mājokļa kreditēšanas eksperts Kaspars Sausais.

Pagarināts termiņš gada pārskatu par 2020. gadu iesniegšanai

Pagarināts termiņš gada pārskatu par 2020. gadu iesniegšanai

Arī šogad uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam par trim mēnešiem pagarināts termiņš gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu iesniegšanai par 2020.gadu. Arī sabiedriskā labuma organizācijas un sociālie uzņēmumi darbības pārskatu par 2020. gadu varēs iesniegt vēlāk.

"Swedbank Finanšu IQ tests": Teju puse Latvijas iedzīvotāju neplāno budžetu

"Swedbank Finanšu IQ tests": Teju puse Latvijas iedzīvotāju neplāno budžetu 1

Lai arī arvien vairāk iedzīvotāju izprot uzkrājumu nepieciešamības nozīmi un veic uzkrājumus kādam konkrētam mērķim, teju puse jeb 46% testa dalībnieku norāda, ka neveic budžeta plānošanu, savukārt apdrošināšanu joprojām uzskata par obligātu bankas prasību, nesaistot to ar ģimenes budžeta drošību, liecina “Swedbank Finanšu IQ tests”.

8 būtiskākie padomi, kā neuzķerties uz finanšu krāpnieku ēsmām

8 būtiskākie padomi, kā neuzķerties uz finanšu krāpnieku ēsmām

Finanšu krāpnieki pēdējā gada laikā arvien aktīvāk izmanto visdažādākos veidus, lai iegūtu iedzīvotāju banku kontu piekļuves datus un izkrāptu naudu, tāpēc Finanšu nozares asociācija ir apkopojusi 8 būtiskākos padomus, kā neuzķerties uz krāpnieku ēsmām.

ALTUM programmas krīzes seku pārvarēšanai un biznesa attīstībai

ALTUM programmas krīzes seku pārvarēšanai un biznesa attīstībai

Uzņēmēji arī šogad var pieteikties ALTUM programmām Covid-19 pandēmijas izraisīto grūtību pārvarēšanai. Krīzes skartajiem komersantiem, neatkarīgi no nozares, 2021.gadā pieejami seši dažādi atbalsta instrumenti. Vienlaikus ALTUM turpina nodrošināt arī visas ikdienas atbalsta programmas dažādām uzņēmēju vajadzībām.

Jauns atbalsta veids mākslas, izklaides un atpūtas pasākumu organizatoriem

Jauns atbalsta veids mākslas, izklaides un atpūtas pasākumu organizatoriem

Kultūras, mākslas, izklaides un atpūtas jomā strādājošiem uzņēmumiem ārkārtējās situācijas laikā noteikto drošības pasākumu dēļ nācies ilgstoši ierobežot savu darbību. Lai palīdzētu nozarei pēc iespējas atrāk atgūties no krīzes sekām, ir izstrādāta jauna atbalsta programma mākslas, izklaides un atpūtas nozaru uzņēmējiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19 infekcijas izplatība.