ES atveseļošanās finansējums: kā aizdevums tiks dalīts un kā plānots to atmaksāt?

Lai saņemtu 2,5 miljardu eiro grantu daļu no Eiropas Savienības kopējā aizņēmuma, Latvijai līdz oktobrim Eiropas Komisijai jāiesniedz investīciju un ekonomikas atveseļošanas plāns. Kā Eiropas Savienības vēsturē pirmais aizdevums tiks dalīts un kā plānots to atmaksāt, skaidrojušas TV3 Ziņas.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Galvenais bútu, lai valstí prastu pareizi un labi apsaimniekot.Vienmér var bút káds neapmierináts, kádam par maz, bet, ja bús caurskatámi un argumentéti sadalíts, bútu labi. Lai nav atkal n-tás sadales komisijas, párdales b-bas utt, kur aiziet krietni procenti no summas. Par parádu atmaksu Eiropá piekrítu- mums ir gan deputáti, gan citi párstávji gan ES, gan EP, gan Banká, lai cínítos par taisnígu parádu atmaksu no visám valstím.
 • ibis

  ibis

  Lettiniem ir tads teikslis,ko nevar celt,to nevar nest!Tas ari attiecas uz tam lielajam naudam no ES! Neba tos kreditus atdos ar tupliem.....
 • muahaha

  muahaha

  Būs viss kā parasti - bāleliņi tik savilks jostas un maksās, kamēr visādiem itāļiem un spāņiem parādu paklusām norakstīs :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!