ERAB viceprezidents saistībā ar ”Citadeli” ieradīsies Rīgā

Komentāri
ERAB viceprezidents saistībā ar ”Citadeli” ieradīsies Rīgā
"Citadeles bankas" ēka. (Foto: LETA)

Otrdien, 23. septembrī, Rīgā viesosies Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) viceprezidents Filips Benets.

Galvenais sarunu temats ar Latvijas amatpersonām būs bankas “Citadele” pārdošana.

Pirmdienas, 22. septembra, vakarā premjere Laimdota Straujuma pieļāva, ka līgumu par “Citadeles” pārdošanu varētu parakstīt šonedēļ.

Pašlaik Latvijas valstij pieder 75% mīnus viena bankas “Citadele” akcija, savukārt 25% plus viena akcija pieder ERAB.

ERAB atbalsta Latvijas valdības lēmumu pārdot valstij piederošās “Citadeles” akcijas starptautiskai investoru grupai, ko vada ASV investīciju fonds “Ripplewood Holdings” un fonda dibinātājs un izpilddirektors Tims Kolinss.

Plānots, ka “Ripplewood Holdings” iegādāsies 25% “Citadeles” akciju, bet 50% iegūs patlaban publiski nenosaukti investori. 25% kapitāldaļu savā īpašumā saglabās ERAB. Šo darījumu aizēnojušas medijos parādījušās ziņas par iespējamu iepriekšēju vienošanos, kā arī izskanējušās baumas par patiesajiem “Ripplewood Holdings” īpašniekiem, aiz kuriem it kā stāvot ārzonas kompānijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl