Eksperts: “Latvenergo” padomes nomaiņa bijusi nepamatota

Lēmuma pēkšņi mainīt Latvijas vērtīgākā uzņēmuma “Latvenergo” padomi izraisījis skandālu enerģētikas nozarē. Nozares atbildīgais ekonomikas ministrs to pamato ar padomes vilcināšanos svarīgu lēmumu pieņemšanā. Tikmēr eksperti situāciju vērtē kā ārprātu ar bēdīgām sekām, arī pieļaujot, ka tās veiktas iespējamās biznesa interesēs.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Uldis Millers
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  To sauc par objektīvi nepamatotu, bet politiski nepieciešamu. Nav no svara, ko viņi darīja, bet KPV.LV tur gribēja savus cilvēkus. Tas arī viss
 • Z Līvmane
 • S

  S

  Nemiro k-gs man pēc vēlēšanām izklausījās kā viens no ļoti retajiem sakarīgajiem ievēlētajiem tajā partijā.Var jau gadīties, ka būt KPV biedram jau ari ir diagnoze ar visām sekām, bet neesmu dzirdējis, ka kādas nebūšanas agrāk būtu palīdzējis novērst kāds eksperts.Tie bija pamatā žurnālisti un pēc tam negribīgi kādas kontrolējošās iestādes.Un nekļūdās jau tikai tie, kas vispār neko nedara.
 • GUGU

  GUGU

  Vai tikai arī eksperts nav atrauts no siles ? Un kāpēc vispār tādas padomes ir vajadzīgas ? Ja strādātu kārtīgi atbilstošo ministriju ierēdņi viss būtu ok .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!