Komentāri

Gadījumā, ja saasinātos krīze Ukrainā un tiktu pārtrauktas dabasgāzes piegādes, Latvijai gāzes varētu pietikt vēl diviem gadiem, intervijā LNT Ziņām apstiprināja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Divu gadu laikā Latvija spētu atrast risinājumu gāzes piegāžu jautājumam, piemēram, izbūvēt jaunu gāzes vadu vai arī pabeigt sašķidrinātās gāzes termināļa būvi, ko, saskaņā ar Eiropas komisijas atzinumu, plānots darīt Igaunijā un Somijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš ”Itera Latvija” vadītājs Juris Savickis pauda līdzīgu viedokli – gadījumā, ja gāzes piegādes Latvijai tiek pārtrauktas, Inčukalna pazemes gāzes krātuvē gāzes Latvijai pietiktu diviem gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl