Komentāri

Eiropas Investīciju banka (EIB) un Finanšu ministrija ir vienojušās par jaunu aizdevumu Latvijai 200 miljonu eiro apmērā.

Aizdevums tiks piešķirts, lai atbalstītu investīcijas enerģētikā, ilgtspējīgā transporta infrastruktūrā, kā arī citās jomās un pirmo reizi arī lauku attīstībā, informē Finanšu ministrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdevuma līgums, ko otrdien, 17. martā, parakstīja EIB priekšsēdētāja vietnieks Pims van Ballekoms (Pim van Ballekom) un finanšu ministrs Jānis Reirs, palīdzēšot Latvijai veiksmīgi apgūt ES fondus 2014.–2020. gadā, informē ministrija.

”Aizdevums ir EIB un Latvijas stabilas sadarbības turpinājums. Kopš 1997. gada Latvija ir veiksmīgi sadarbojusies ar EIB vairākos mūsu valstij svarīgos projektos. Tas noteikti ir būtisks atbalsts Latvijas ekonomikas izaugsmei, kas ļāvis mums kļūt konkurētspējīgākiem. Šī sadarbība mums būs ļoti nozīmīga arī turpmāk,” priecīgo vēsti komentē Latvijas finanšu ministrs Jānis Reirs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl