Dombrovskis sasucis ārkārtas sēdi; Straujuma atgriežas no atvaļinājuma

Komentāri
Dombrovskis sasucis ārkārtas sēdi; Straujuma atgriežas no atvaļinājuma
Foto: LETA

Sakarā ar Krievijas premjerministra Dmitrijs Medvedeva šodien paziņoto embargo ieviešanu ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis sasaucis ārkārtas Tautsaimniecības padomes vadības komitejas paplašināto sēdi, savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma pārtraukusi atvaļinājumu un atgriezusies Latvijā.

Atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, kas tika vērstas pret Krievijas agresiju Ukrainā, Krievija ieviesusi pilnīgu embargo liellopu gaļai, cūkgaļai, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieram, pienam un piena produktiem no Eiropas Savienības (ES), ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

V. Dombrovska sasauktajā Tautsaimniecības padomes vadības komitejā ietilpst Ekonomikas ministrijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Latvijas Pašvaldību savienības vadība. Vienlaikus uz sēdi aicināti arī pārstāvji no Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas, Zemnieku Saeimas, Latvijas Zivrūpnieku savienības.

Piektdien, 8. augustā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma tiksies ar nozares ministriem, nozaru organizācijām, tajā skaitā, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un lauksaimnieku un zivrūpnieku organizācijām, lai pārrunātu situāciju saistībā ar Krievijas noteiktajām sankcijām (MK, Ministru prezidentu zāle).

Lasi vēl