6 komentāri
Darba alga pērn palielinājusies 20% strādājošo Latvijas iedzīvotāju, noskaidrots aptaujā
Foto: LETA

Piektajai daļai Latvijas iedzīvotāju pērn darba alga ir palielinājusies.

Tas noskaidrots nesen veiktā personāla atlases uzņēmuma “WorkingDay Latvia” interneta aptaujā. Straujākais atalgojuma kāpums ir jomās, kurās ir būtisks darbaroku trūkums, piemēram, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās, būvniecībā un kokapstrādē.

Savukārt Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati par aizvadītā gada trešo ceturksni liecina, ka vidējais atalgojums valstī cēlies vien par 7%. Viens no secinājumiem par šādu atšķirību – ne visi darba devēji algas pielikumus atspoguļo savā grāmatvedībā.

TOP komentāri

 • v
 • Viecus
  0 0 0

  Viecus

  Lai nepus pilites, tas uz stradniekiem noteikti neattiecas, lai labak papeta kam tas paceltas.
 • VIENKĀRŠI ...
  0 0 0

  VIENKĀRŠI ...

  pilnīgi stulbs un un absolūti nepareizs raksts . kaut kur kāds ko teica un atkal kāda staistikas blice ... vēl paralēli valsts murgainu ainu veidojošai csp statistikai .
  skatoties reāli ir redzams , ka nekādas tur palielināšanas darba rokām vismaz darba tautai nav un nebija .
  palielināja ierēdņu armija gan un būtiski ( bija un ir redzams ) ... , bet kopumā LATVIJĀ DZĪVE PALIKA VĒL DĀRGĀKA . NU UN JA VĒL SKATAMIES VALDBAS VEIKTĀS REFORMAS PĒC 1. JANVĀRA 2018 . , TAD NAV KO BRĪNĪTIES , KA AIZBRAUCĒJU UN CITA VEIDA LATVIJAS IZTUKŠOŠANA ZEĻ .
  KAS VAR UN MĀK ... VEIKT APGROZĪJUMUS TIE TURAS , PĀRĒJIE ... ČAU ....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl