Covid-19 krīze: dīkstāves pabalstu vietā būs jauni atbalsta mehānismi

Valdība otrdien arī atbalstījusi jaunu atbalsta mehānismu ieviešanu, kuri stāsies spēkā pēc tam, kad beigsies dīkstāves pabalsti. Jāņem vērā, ka virkne nozaru atgūstas ļoti lēnām un bez turpmāka atbalsta būtu jārēķinās ar bezdarbnieku skaita lēcienu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • S

  S

  Esmu skeptisks par tiem pabalstiem.Ja valstī ir tik liels bezdarbs, kāpēc kāds bārmenis vai viesnīcas apkopējs nevar pāris mēnešus pastrādāt, piemēram, zemeņu laukā vai augļu darzā, arī būvniecībā ir darbiņi, kas neprasa lielu profesionalitāti. Cilvēki, ka no darba nebaidās, kaut kā atrod, kur nopelnīt. Uzskatu, ka ir tikai 2 grupas, kam nepieciešami jauni pabalsti- mātes ar nepilngadīgiem, maziem bērniem un atlaistie cilvēki pirmspensijas vecumā.
 • Charles Cms

  Charles Cms

  I am from Germany.Atm live Latvia ...I am kinda so
  misunderstanding :o Like how peoples can live life without 430 euro if Latvia is Europ Country and Minimum Europ salaries 1500e-2000e it just minimum...but i earned 4700e each month...
  I pray to the people of Latvia :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!