Komentāri

Lai arī darījums par bankas Citadele pārdošanu amerikāņu investoriem Ripplewood Holdings galu galā tiks noslēgts, šāda vilcināšanās un Privatizācijas aģentūras (PA) valdes atkāpšanās neraida labu signālu par Latviju ārvalstu investoriem, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valdis Loginovs, PA pārstāvis, kuru virza aģentūras valdes locekļa amatam.

Pašlaik amerikāņu investoriem kopumā nav daudz informācijas par to, kas ir Latvija un kāda šeit ir vide investīcijām. Lielākoties amerikāņi par Latviju uzzina no Ripplewood Holdings, kas pašlaik vēlas iegādāties banku Citadele.

Jau ziņojām – uzskatot, ka Citadeles pārdošanas līgums ir neizdevīgs un sasteigts, atlūgumus negaidīti ceturtdien, vienu dienu pirms līguma parakstīšanas, iesniedza Citadeles bankas akciju turētājas – Privatizācijas aģentūras – valde. Bankas pārdošana uz laiku atlikta.

V. Loginovs pauda pārliecību, ka, neņemot vērā sarežģījumus un kavēšanos, bankas Citadele pārdošanas līgums tomēr tiks parakstīts.

Ripplewood Holdings ir gatavi līguma parakstīšanu gaidīt pat vairākas nedēļas, taču Latvijai šāda kavēšanās nebūtu izdevīga, tādēļ situāciju cerēts atrisināt tuvāko dienu laikā, sacīja V. Loginovs. ”Investors tomēr ieguldījis lielus resursus – gan cilvēkresursus, gan naudu. Viņi var pāris nedēļas gaidīt, bet mēs negribam vilkt garumā,” sacīja V. Loginovs.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl