Citadeles pārdošana notiks, skandāls neraida labu signālu par Latviju – saka Loginovs

0 Komentāru
Citadeles pārdošana notiks, skandāls neraida labu signālu par Latviju – saka Loginovs
Foto: LETA

Lai arī darījums par bankas Citadele pārdošanu amerikāņu investoriem Ripplewood Holdings galu galā tiks noslēgts, šāda vilcināšanās un Privatizācijas aģentūras (PA) valdes atkāpšanās neraida labu signālu par Latviju ārvalstu investoriem, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valdis Loginovs, PA pārstāvis, kuru virza aģentūras valdes locekļa amatam.

Pašlaik amerikāņu investoriem kopumā nav daudz informācijas par to, kas ir Latvija un kāda šeit ir vide investīcijām. Lielākoties amerikāņi par Latviju uzzina no Ripplewood Holdings, kas pašlaik vēlas iegādāties banku Citadele.

Jau ziņojām – uzskatot, ka Citadeles pārdošanas līgums ir neizdevīgs un sasteigts, atlūgumus negaidīti ceturtdien, vienu dienu pirms līguma parakstīšanas, iesniedza Citadeles bankas akciju turētājas – Privatizācijas aģentūras – valde. Bankas pārdošana uz laiku atlikta.

V. Loginovs pauda pārliecību, ka, neņemot vērā sarežģījumus un kavēšanos, bankas Citadele pārdošanas līgums tomēr tiks parakstīts.

Ripplewood Holdings ir gatavi līguma parakstīšanu gaidīt pat vairākas nedēļas, taču Latvijai šāda kavēšanās nebūtu izdevīga, tādēļ situāciju cerēts atrisināt tuvāko dienu laikā, sacīja V. Loginovs. ”Investors tomēr ieguldījis lielus resursus – gan cilvēkresursus, gan naudu. Viņi var pāris nedēļas gaidīt, bet mēs negribam vilkt garumā,” sacīja V. Loginovs.

0 Komentāru