Čeku loterijā lielāka iespējamība uzvarēt būs ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem

Kopš čeku loterijas sākuma pagājušas nepilnas divas dienas, un to laikā iedzīvotāji iesnieguši jau vairāk nekā 34 000 čeku, kvīšu un biļešu.

Atpakaļ uz rakstu

39 komentāri

 • Joker
 • Ita

  Ita

  Te jau tāpat skaidrs - izklaide tiem, kam jau ir. Cik bieži trūcīgie vai pensionāri tērē savus līdzekļus pakalpojumu saņemšanai, ja ikdienā knapinās priekš pārtikas un zālēm.
 • ?!:(

  ?!:(

  Čeku loterija pēc būtības ir azartspēle, jo aicina tērēt līdzekļus, lai iesaistītos varbūtēja naudas laimesta iegūšanā. Likums aizliedz nepilngadīgos iesaistīt azartspēlēs, savukārt VIDs ir likumpārkāpējs, kam legāli atļauts apiet likumus
 • .....

  .....

  CSDD par pakalpojuma sniegšanu izsniedz čeku, kur redzama pakalpojuma summa...vai arī internetbankā tiek norādīta maksājuma ordera nr., ko likumīgā ceļā var klasificēt kā citu dokumentu. Tas nav maksājums par internetā pirktu preci, kuru varētu atgriezt. Pat ja tā, tad eksistē arī cits dokunents - par atmaksu., kas cieši tiek saistīts ar dokumentu par samaksu.
  Būtībā nepieņemt šos dokumentus ir pretlikumīgi
 • .....

  .....

  Likumā ir lietoti šādi termini:

  1) čeks — Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja atbilstoši normatīvajiem aktiem par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskajām ierīcēm un iekārtām sagatavots un preces iegādi vai pakalpojuma saņemšanu apliecinošs kases čeks, Valsts ieņēmumu dienestā reģistrēta kvīts, Valsts ieņēmumu dienestā reģistrēta biļete vai cits dokuments, kas nav avansa maksājuma apstiprinājums un ko persona, kura vēlas piedalīties čeku loterijā, reģistrē čeku loterijas tīmekļvietnē cekuloterija.lv (turpmāk — čeku loterijas tīmekļvietne);
 • Nukse
 • Maija

  Maija

  Vai var iesniegt zāļu čekus no aptiekām,vai med. pakalpojumus: analīžu,rentgena čekus utt.
 • Daigone

  Daigone

  Nekādi nevaru tikt reģistrēt čeku, ievadot cekuloterija lv .
 • Hh

  Hh

  Vot vid ir iestāde "paraugs" mums visiem. Nekad nevar izdarīt visu kā nākas, viss tiek labots, izrādās, ka patiesība var mainīties utt. Ja uzņēmēji šādi strādātu, viņiem vnk nebūtu klientu. Bet VID neizdarību un kļūdas jau sponsorē tie paši ļaunie uzņēmēji, un vienmēr jau būs kur naudiņu pasmelties - soda naudās, auditu uzrēķinos utt. Visbēdīgākais, ka nevienam nekas nav par neizdarību, neprofesionalitāti. Prēmija svētkos tāpat būs.
 • Olga

  Olga

  Tā vietā,lai izveidotu panesamu nodokļu slogu,veido kaut kādu dīvainu pasākumu.Un cik viss šis balagāns izmaksās nodokļu maksātājiem?? Gan jau ka vairāk nekā būs ieguvums no šīs stulbās loterijas. Nu neprasīšu es tai savai frizierītei katru reizi čeku. Nu nebrauc viņa ne ar šiku māšīnu kā te liela daļa valsts iestādēs strādājošu, ne arī ģērbjas zīmolu drānās. Tik vien kā puslīdz normālai dzīvošanai un bērnu skološanai sanāk. VIDs pats būtu kaut vai mazāk sviestainos komandējumos valsts naudu tērējis. Arī valstij būtu labāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!