Čeku loterijā līdz šim reģistrēti miljons čeku

1 komentārs
Čeku loterijā līdz šim reģistrēti miljons čeku
IEVA LŪKA, LETA

Līdz otrdienai, 23. jūlijam, čeku loterijas tīmekļa vietnē “cekuloterija.lv” reģistrēti miljons čeku, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

VID ir gandarīts par tik lielu aktivitāti, jo tādā veidā tiekot vecināta “baltā ekonomika”, tā LNT Ziņām norādīja VID pārstāvis Andrejs Vaivars.

Iepriekš jau vēstīts, ka jaunā čeku loterijas vietne “cekuloterija.lv” ikvienam ir pieejama no 21. jūnija.

Čeku loterija Latvijā notiek pirmo reizi. Lai piedalītos Čeku loterijā un pretendētu uz naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē ”cekuloterija.lv” ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz pieci eiro.

Darījumu apliecinošajam dokumentam ir jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja.

Čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma, izņemot VID darbiniekus un Čeku loterijas tīmekļvietnes izstrādātāja SIA ”Mobilly” pārstāvjus. Čeku loterijā var piedalīties arī bērni, tikai tādā gadījumā reģistrētajā čekā nedrīkst būt tādi pirkumi kā alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un enerģijas dzērieni.

Pēc reģistrācijas čeks, kvīts vai biļete obligāti jāsaglabā, jo laimesta gadījumā tas būs jāuzrāda VID klātienē vai jāiesniedz VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā skenētā veidā.

Sākot no 1. jūlija Čeku loterijas dalībnieki ikmēneša izlozē varēs laimēt vienu naudas balvu 10 000 eiro vērtībā, trīs naudas balvas 5000 eiro vērtībā un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā.

Gada izlozē varēs laimēt vienu naudas balvu 20 000 eiro vērtībā, četras naudas balvas 10 000 eiro vērtībā un piecas naudas balvas 2000 eiro vērtībā.

Tāpat katru mēnesi būs iespējams piedalīties arī Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku sarūpēto papildu balvu izlozē. Šobrīd jūlijā savas papildu balvas ir pieteikuši jau 11 Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieki.

Loterijas uzvarētāji tiks paziņoti TV3 raidījuma ”Superbingo” laikā; loterijas rezultāti tiks publicēti tīmekļvietnē ”cekuloterija.lv” un ”latloto.lv”, kā arī mēneša balvu ieguvējiem un gada izlozei izvirzītajiem loterijas dalībniekiem tiks izsūtītas īsziņas uz reģistrācijas brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

Lasi vēlČeku loterijā lielāka iespējamība uzvarēt būs ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem