Beidzot! Eiropa piešķir papildu naudu Latvijas piensaimniekiem un cūkkopjiem

1 komentārs
Beidzot! Eiropa piešķir papildu naudu Latvijas piensaimniekiem un cūkkopjiem
Foto: F64

Eiropas Komisija piešķīrusi līdzekļus Latvijas un citu valstu piena ražošanas un cūkkopības nozarēm.

Lēmums pieņemts par Krievijas noteikto pārtikas produktu embargo no Eiropas Savienības, kā arī piena un cūkgaļas cenu samazinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā Eiropas Komisija dalībvalstu piensaimnieku un cūkkopju atbalstam piešķīra 500 miljonus eiro. No tiem Latvija saņēmusi astoņarpus miljonus eiro.

Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs norādījis, ka šis atbalsts demonstrē zināmu solidaritāti un izpratni par Krievijas sankciju rezultātā visvairāk ietekmētajām valstīm. Viņš gan piebildis, ka Latvija vēlējusies lielāku atbalstu piena ražošanas un cūkkopības nozarei, un pagaidām neesot skaidrs, vai šie pasākumi tiešām uzlabos tirgus situāciju.

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Sākumā kāds gan minēja kaut ko tuvu 50, bet izrādās 8.Pierobežas valstīm,protams, ietekme lielāka kā rietumvalstim, varbūt tagad ir citādi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl