Banku analītiķi: Eksports nākamos mēnešus būs viens no būtiskākajiem Latvijas izaugsmes bremzētājiem

Nākamajos mēnešos eksports būs viens no būtiskākajiem izaugsmes bremzētājiem, komentējot Centrālās statistikas pārvaldes datus par Latvijas ārējo tirdzniecību pirmajā pusgadā, aģentūrai LETA pastāstīja banku analītiķi.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • rommels

    rommels

    esam nopārdoti!latvijas valdība bezsmadzeņu dogmas,latvijas tautu,ar valsti ir nopārdevušas verdzībā,piepildot savas kabatas,nākošie sazog ar algu un afērām!katrs otrais deputāts jau kā tautas nāve!deputāts ir suņa sūds!ja dubultslekavībā jau atbrīvo,ta man nav ko teikt!ja vīrs dauzijis sievu piecus gadus un noslepkavojis un par to četri gadi!nu tad es drīkstu nosist deputātu ar dūri!ieb pedarastija un pedofīlija ir !mauka aboltiņa nodarbojās ar bērnu un orgānu tirzniecību!netika sodīta!sodīsim!visus atradīsim!moš i nemeklēsim!nē nu,cilvēks no soda nevar aizmukt!ja viņš te trāpijies,vai nav trāpies,tāpat būs vēl sods!nu buldozers,tāda ģimene!tāpat visiem būs jāmirst!a ramona petraviča-kā sutenere izveda savu meitu sabiedrībā!smadzenes kur!ānusā!petraviča,ieponskij garadavoj!neuzkaries uz sava sexy iskata!dura!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!