3 komentāri
Bankas šā gada trīs mēnešos Latvijā nopelnījušas teju 105 miljonus eiro
F64

Banku sektors kopumā 2017. gada pirmajos trīs mēnešos darbojās ar peļņu 104,7 milj. eiro apmērā, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) sagatavotā operatīvā informācija par Latvijas banku darbības rezultātiem 2017. gada martā.

Šajā periodā ar peļņu darbojās 15 Latvijas bankas un četras ārvalstu banku filiāles (to tirgus daļa kopējos banku sektora aktīvos 98,2%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Banku sektora kopējo noguldījumu apmērs martā saruka par 1,1% jeb 228,3 milj. eiro, t.sk. iekšzemes noguldījumu kopējais atlikums samazinājās par 1,2% jeb 149,2 milj. eiro (uzņēmumu un mājsaimniecību noguldījumu nelielais pieaugums – attiecīgi par 0,6% un 0,1%, nespēja kompensēt vairums pārējo iekšzemes noguldītāju kategoriju noguldījumu apmēra samazinājumu), bet ārvalstu klientu noguldījumu atlikums – par 0,9% jeb 79,1 milj. eiro. Marta beigās kopējais piesaistīto noguldījumu atlikums sasniedza ~21 mljrd. eiro.

Kopējā kredītportfeļa atlikums martā nedaudz pieauga (par 0,1% jeb 21,4 milj. eiro), t.sk. iekšzemes nefinanšu uzņēmumu kredītu apjoms palielinājās par 0,3% jeb 16,3 milj. eiro, kamēr iekšzemes mājsaimniecību kredītportfelis gandrīz neizmainījās (saruka par 0,1% jeb 4,4 milj. eiro). Nebūtiski pieauga arī ārvalstu klientiem izsniegto kredītu apmērs (par 0,1% jeb 7,0 milj. eiro).

TOP komentāri

 • likums
  +1 +1 0

  likums

  nu jutams ka reketieri likuma ar nenormaliem procentiem--pelnitāji,smieklīgi..
 • fliks
 • likums ar līkumu
  0 0 0

  likums ar līkumu

  kāpēc es nevaru savu nopelnīto naudu saņemt un tērēt, bez banku starpniecības? nopelnīja viņi...ibio!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl