Komentāri

Ņemot vērā haosu veselības nozarē iedzīvotāji aktīvi interesējas par iespējām paši apdrošināt savu veselību. Tomēr šāda polise ir vien retajam.

Lai arī apdrošinātāji jau vairākus gadus piedāvā privātpersonām pašām iegādāties veselības apdrošināšanas polisi, tomēr realitātē lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju to nevar izdarīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augsta cena vai nepieņemami polises noteikumi – šie ir galvenie iemesli, kāpēc vien pāris tūkstoši cilvēku gadā privātā kārtā pērk veselības apdrošināšanu. Šāda situācija ir pēdējos aptuveni piecus gadus.

Nedaudz senākā vēsturē apjomi bija daudzi lielāki, kad privātpersonām veselības apdrošināšanu piedāvāja arī nu jau bankrotējusī Rīgas Slimokase. Tās darbību apdrošinātāji tagad kritizē, jo tā radījusi nepareizu priekšstatu par veselības apdrošināšanu.

Apdrošinātāju aprēķinājuši: ja cilvēks vai pat cilvēku grupa polisi apmaksā no saviem līdzekļiem, tad ir daudz lielāka varbūtība, ka tā noteikti tiks izmantota. Bet, ja tie nav pašu līdzekļi, tad pastāv iespēja, ka iegādātā polise paliks neizmantota. Tāpēc vairums apdrošinātāju pagaidām labprātāk sadarbojas ar darba devēju, kas par saviem līdzekļiem apdrošina uzreiz vairāku darbinieku veselību.

Darba devēji Latvijā apdrošinājuši ap 300 tūkstoši strādājošo.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl