Komentāri

Ņemot vērā haosu veselības nozarē iedzīvotāji aktīvi interesējas par iespējām paši apdrošināt savu veselību. Tomēr šāda polise ir vien retajam.

Lai arī apdrošinātāji jau vairākus gadus piedāvā privātpersonām pašām iegādāties veselības apdrošināšanas polisi, tomēr realitātē lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju to nevar izdarīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augsta cena vai nepieņemami polises noteikumi – šie ir galvenie iemesli, kāpēc vien pāris tūkstoši cilvēku gadā privātā kārtā pērk veselības apdrošināšanu. Šāda situācija ir pēdējos aptuveni piecus gadus.

Nedaudz senākā vēsturē apjomi bija daudzi lielāki, kad privātpersonām veselības apdrošināšanu piedāvāja arī nu jau bankrotējusī Rīgas Slimokase. Tās darbību apdrošinātāji tagad kritizē, jo tā radījusi nepareizu priekšstatu par veselības apdrošināšanu.

Apdrošinātāju aprēķinājuši: ja cilvēks vai pat cilvēku grupa polisi apmaksā no saviem līdzekļiem, tad ir daudz lielāka varbūtība, ka tā noteikti tiks izmantota. Bet, ja tie nav pašu līdzekļi, tad pastāv iespēja, ka iegādātā polise paliks neizmantota. Tāpēc vairums apdrošinātāju pagaidām labprātāk sadarbojas ar darba devēju, kas par saviem līdzekļiem apdrošina uzreiz vairāku darbinieku veselību.

Darba devēji Latvijā apdrošinājuši ap 300 tūkstoši strādājošo.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl