Komentāri

Ņemot vērā haosu veselības nozarē iedzīvotāji aktīvi interesējas par iespējām paši apdrošināt savu veselību. Tomēr šāda polise ir vien retajam.

Lai arī apdrošinātāji jau vairākus gadus piedāvā privātpersonām pašām iegādāties veselības apdrošināšanas polisi, tomēr realitātē lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju to nevar izdarīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augsta cena vai nepieņemami polises noteikumi – šie ir galvenie iemesli, kāpēc vien pāris tūkstoši cilvēku gadā privātā kārtā pērk veselības apdrošināšanu. Šāda situācija ir pēdējos aptuveni piecus gadus.

Nedaudz senākā vēsturē apjomi bija daudzi lielāki, kad privātpersonām veselības apdrošināšanu piedāvāja arī nu jau bankrotējusī Rīgas Slimokase. Tās darbību apdrošinātāji tagad kritizē, jo tā radījusi nepareizu priekšstatu par veselības apdrošināšanu.

Apdrošinātāju aprēķinājuši: ja cilvēks vai pat cilvēku grupa polisi apmaksā no saviem līdzekļiem, tad ir daudz lielāka varbūtība, ka tā noteikti tiks izmantota. Bet, ja tie nav pašu līdzekļi, tad pastāv iespēja, ka iegādātā polise paliks neizmantota. Tāpēc vairums apdrošinātāju pagaidām labprātāk sadarbojas ar darba devēju, kas par saviem līdzekļiem apdrošina uzreiz vairāku darbinieku veselību.

Darba devēji Latvijā apdrošinājuši ap 300 tūkstoši strādājošo.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl