Asociācija: uzņēmējus visaktīvāk šobrīd kreditē “Nordea banka”

1 komentārs
Asociācija: uzņēmējus visaktīvāk šobrīd kreditē “Nordea banka”
Kopumā bankas vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem , privātpersonām, finanšu un valsts iestādēm šogad līdz jūnijam bija izsniegušas aizdevumus 15 miljardu eiro apmērā, kas ir gandrīz tik pat daudz kā pērn. (Diāna Lozko / LETA)

Tāpat kā pērn, arī šā gada vidū lielākais kredītu portfelis, ko veidoja aizdevumi uzņēmumiem, bija “Nordea bankas” Latvijas filiālei, – 1,7 miljardi eiro, un tas gada laikā audzis par nepilniem 3%, liecina jaunākie Latvijas Komercbanku asociācijas apkopotie dati.

Latvijā otra banka, kas aktīvi kreditē uzņēmumus, šogad ir “SEB banka”, – tā kopumā gada vidū bija izsniegusi kredītus 1,64 miljardu eiro apmērā. Tai ar 1,56 miljardiem seko “Swedbank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt privātpersonu kreditēšanā, tāpat kā pērn, nepārspēta ir “Swedbank”, – tā līdz šā gada jūnija vidum bija izsniegusi aizdevumus 1,7 miljardu eiro apjomā, kas gan ir nedaudz mazāk nekā bija pirms gada. Otrs lielākais kredītu portfelis šajā jomā gada vidū bijis “DNB bankai” – 930 miljoni eiro un tai ar 902 miljoniem eiro seko “SEB banka”.

Kopumā bankas vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem, privātpersonām, finanšu un valsts iestādēm šogad līdz jūnijam bija izsniegušas aizdevumus 15 miljardu eiro apmērā, kas ir gandrīz tikpat daudz kā pērn.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl