Asociācija: uzņēmējus visaktīvāk šobrīd kreditē “Nordea banka”

1 komentārs
Asociācija: uzņēmējus visaktīvāk šobrīd kreditē “Nordea banka”
Kopumā bankas vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem , privātpersonām, finanšu un valsts iestādēm šogad līdz jūnijam bija izsniegušas aizdevumus 15 miljardu eiro apmērā, kas ir gandrīz tik pat daudz kā pērn. (Diāna Lozko / LETA)

Tāpat kā pērn, arī šā gada vidū lielākais kredītu portfelis, ko veidoja aizdevumi uzņēmumiem, bija “Nordea bankas” Latvijas filiālei, – 1,7 miljardi eiro, un tas gada laikā audzis par nepilniem 3%, liecina jaunākie Latvijas Komercbanku asociācijas apkopotie dati.

Latvijā otra banka, kas aktīvi kreditē uzņēmumus, šogad ir “SEB banka”, – tā kopumā gada vidū bija izsniegusi kredītus 1,64 miljardu eiro apmērā. Tai ar 1,56 miljardiem seko “Swedbank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt privātpersonu kreditēšanā, tāpat kā pērn, nepārspēta ir “Swedbank”, – tā līdz šā gada jūnija vidum bija izsniegusi aizdevumus 1,7 miljardu eiro apjomā, kas gan ir nedaudz mazāk nekā bija pirms gada. Otrs lielākais kredītu portfelis šajā jomā gada vidū bijis “DNB bankai” – 930 miljoni eiro un tai ar 902 miljoniem eiro seko “SEB banka”.

Kopumā bankas vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem, privātpersonām, finanšu un valsts iestādēm šogad līdz jūnijam bija izsniegušas aizdevumus 15 miljardu eiro apmērā, kas ir gandrīz tikpat daudz kā pērn.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl