Asociācija: uzņēmējus visaktīvāk šobrīd kreditē “Nordea banka”

1 komentārs
Asociācija: uzņēmējus visaktīvāk šobrīd kreditē “Nordea banka”
Kopumā bankas vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem , privātpersonām, finanšu un valsts iestādēm šogad līdz jūnijam bija izsniegušas aizdevumus 15 miljardu eiro apmērā, kas ir gandrīz tik pat daudz kā pērn. (Diāna Lozko / LETA)

Tāpat kā pērn, arī šā gada vidū lielākais kredītu portfelis, ko veidoja aizdevumi uzņēmumiem, bija “Nordea bankas” Latvijas filiālei, – 1,7 miljardi eiro, un tas gada laikā audzis par nepilniem 3%, liecina jaunākie Latvijas Komercbanku asociācijas apkopotie dati.

Latvijā otra banka, kas aktīvi kreditē uzņēmumus, šogad ir “SEB banka”, – tā kopumā gada vidū bija izsniegusi kredītus 1,64 miljardu eiro apmērā. Tai ar 1,56 miljardiem seko “Swedbank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt privātpersonu kreditēšanā, tāpat kā pērn, nepārspēta ir “Swedbank”, – tā līdz šā gada jūnija vidum bija izsniegusi aizdevumus 1,7 miljardu eiro apjomā, kas gan ir nedaudz mazāk nekā bija pirms gada. Otrs lielākais kredītu portfelis šajā jomā gada vidū bijis “DNB bankai” – 930 miljoni eiro un tai ar 902 miljoniem eiro seko “SEB banka”.

Kopumā bankas vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem, privātpersonām, finanšu un valsts iestādēm šogad līdz jūnijam bija izsniegušas aizdevumus 15 miljardu eiro apmērā, kas ir gandrīz tikpat daudz kā pērn.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl