Arodbiedrības aicina būtiski palielināt minimālo algu

Komentāri
Arodbiedrības aicina būtiski palielināt minimālo algu
Foto: Tax Credits /Flickr

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība aicina uz vienlaicīgu un ievērojamu minimālās algas un neapliekamā minimuma paaugstināšanu, jo tādi solījumi izskanēja no politiķiem pirmsvēlēšanu laikā.

Piektdien sāksies Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes sēde, kurā notiks vidēja termiņa un 2015. gada valsts budžeta apspriešana, kā arī tiks vētītas ministriju iesniegtās Jaunās politikas iniciatīvas trīs nākamajiem gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arodbiedrību savienība norāda, ka Latvijā ir liels ēnu ekonomikas īpatsvars, tāpēc daudziem oficiālā darba samaksa ir kritiski zema. Drīzumā Latvijai noteikti jāīsteno priekšlikums par vienlaicīgu un ievērojamu minimālās algas, neapliekamā minimuma un atvieglojuma par apgādībā esošu personu paaugstināšanu. Savienība norāda arī, ka pirmsvēlēšanu laikā šobrīd koalīciju veidojošās partijas devušas stingrus solījumus, un jācer, ka tie šoreiz tiks pildīti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl