Ārkārtas sēdē izlems, kāds atbalsts būs Latvijas ražotājiem

Komentāri
Ārkārtas sēdē izlems, kāds atbalsts būs Latvijas ražotājiem
Foto: LETA

Ceturtdien, 21. augustā, sasaukta koalīcijas padomes ārkārtas sēde – tajā paredzēts pieņemt gala vienošanos par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai.

Kā vairākkārt vēstīts, šobrīd ir vislielākās problēmas Krievijas embargo radījis piena, dārzeņu, gaļas un zivrūpniecības jomās.

Valdības sēdē iecerēts spriest par operatīvajiem risinājumiem situācijas uzlabošanai. Uz sanāksmi aicināti Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts kontroles, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvji. Tas tiks darīts, lai, pieņemot lēmumus, izvairītos no negribētiem likumu pārkāpumiem vai nezināšanas dēļ pieļautām kļūdām.

Institūcijas tiks aicinātas arī sniegt skaidrojumu par iespējamajiem atbalsta veidiem vietējiem ražotājiem.

Valdība pirms nedēļas lēma Krievijas sankciju skartajiem Latvijas uzņēmumiem piešķirt nodokļu brīvdienas, kā arī eksporta tirgu apgūšanai piešķirt papildu piecus miljonus eiro. Tāpat tiek plānots vērsties Eiropas Komisijā ar aicinājumu Eiropas Savienības valstīs paaugstināt intervences cenu. Līdztekus ir izstrādāti ieteikumi pašvaldībām, kā sagatavot iepirkuma specifikāciju, lai reģionālie produkti tiktu izmantoti skolās un bērnudārzos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl