Komentāri
Ar partijām saistīti cilvēki atkal sēdīsies Latvijas ostu valdēs
Foto: LETA

Par spīti Valsts kontroles (VK) aicinājumam nodrošināt profesionālu ostu pārvaldi, atkal tiks lemts par vairāku ar partijām saistītu cilvēku iecelšanu labi apmaksātajos amatos Latvijas lielo ostu valdēs. Lēmums par līdzšinējo pārstāvju nomaiņu tiks pieņemts otrdien, 25. novembrī, valdības sēdē.

Darbu Rīgas brīvostā zaudēs Ekonomikas ministrijas (EM) iepriekš virzītais Ģirts Greiškalns. Viņa vietā tiks apstiprināts ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) saistītais Artis Stucka. Vietu valdē zaudēs arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvis Artūrs Bebrs, un viņa vietā varētu stāties Nacionālās apvienības (NA) pārstāve, bijusī tieslietu ministre Baiba Broka. No darba Rīgas brīvostā būs jāšķiras arī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietniecei Džinetai Innusai – viņas vietā plānots virzīt valsts sekretāru Kasparu Ozoliņu. Innusa turpmāk strādās Ventspils brīvostā, kur darbu zaudēs Sandra Sondore-Kukule.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr valsts kontroliere Elita Krūmiņa vakar nosūtījusi vēstuli premjerei Laimdotai Straujumai, atkārtoti aicinot politiskās brīvostu valdes beidzot aizstāt ar profesionālām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl