3 komentāri

900 eiro – tik liela šobrīd ir vidējā alga Latvijā pirms nodokļu nomaksas. Eksperti lēš, ka algas turpinās kāpt.

Ceturtā daļa (24%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka darba devēji nākamo 12 mēnešu laikā palielinās darbinieku algas. Tomēr 67% uz tādu greznību necer.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa aptaujāto norādījusi, ka darba devējiem būtu jāpalielina darbinieku algas līdz 9%. Katrs piektais saka, – par 10% līdz 19%, savukārt piektā daļa domā, ka algas jāpaaugstina gandrīz par trešdaļu kā ir šobrīd. Alga esot jādubulto, – tā domā 16% procenti TNS aptaujāto iedzīvotāju, bet vēl 17% domā, ka algai jākāpj pat 100% procentu apmērā.

Eksperti lēš, ka nākamgad atalgojuma kāpumu veicinās arī būtiska minimālās algas celšana – no 380 līdz 430 eiro mēnesī.

TOP komentāri

 • Atis Nolbergs
  0 0 0

  Atis Nolbergs

  Nu jā paceļ drusciņ minimālo un pašas "augšas" algas straujāk pacelsies tik pat ātri kā piena cenas, kur zemniekiem nekāda guvuma tāpat būs arī pārējiem mums mirstīgajiem, arvien liek tautai izbraukt! 😠
 • Arturs Sinelis
  0 0 0

  Arturs Sinelis

  Kada jega celt algu, kad darba devejs pat to minimalo nemaksa.
 • Edgars Kreics

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl