Aprēķinot atlīdzību par darbspēju zaudējumu, izmantos ilgāku ienākumu gūšanas periodu

Aprēķinot atlīdzību par darbspēju zaudējumu un apgādnieka zaudējumu, tiks izmantots ilgāks ienākumu gūšanas periods nekā patlaban, tādējādi precīzāk ļaujot aprēķināt negūto ienākumu aizvietojumu, paredz trešdien Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā konceptuāli atbalstītie likuma grozījumi.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Nejauceenzs

    Nejauceenzs

    Patiesais iemesls ir samazinat budzeta izdevumus, nevis nodrosinat taisnigu neguto ienemumu aprekinasanas kartibu. Ka var stradajosai personai tekosaja gada aprekinot slimibas pabalstu, kur taa jau tiek pieskirts 80% apmera no videjas iemaksu algas, veel nemt vera 3 gadu periodu, labi apzinoties, ka katru gadu algas lielums mainas tb pieaug. Tas nozime, ka darbiniekam tekosaja perioda tiks nodrosinata mazaka summa ienakumu aizstasanai slimibas gadijumaa. Jau ar 12 menesu periodu bija sada situacija, bet ne starpiba nebij tik liela. Apsveicu, bus panakts efekts, ka cilveki slimi naks uz darbu ....varas gaitenos kads nedraudzejas ar galvu, bet socialie partneri vnk gulj vai izliekas neredzam, varbut tiem sasoliiti citi labumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!