Apkures tarifs šogad būs par 2% mazāks

Komentāri

Jauno apkures sezonu Latvija sagaidīs ar zemākiem siltuma tarifiem. Galvenais iemesls tam ir siltuma izejvielu – gāzes un šķeldas cenas samazināšanas. Eksperti uzskata, ka salīdzinoši zems tarifs saglabāsies visu ziemu. Tarifs par siltumapgādi šogad ir par aptuveni 2% lētāks nekā pagājušajā gadā, TV3 Ziņām pauda uzņēmuma “Rīgas siltums” pārstāve Linda Rence.

Gada laikā ir sarucis apkures parādnieku skaits, un tas tiek skaidrots ar pērnā gada silto ziemu un līdz ar to – arī mazajiem rēķiniem par siltumapgādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkures tarifi kritīs, elektrības – augs

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – tendences rāda, ka apkures tarifiem ir tendence mazināties, savukārt elektrības cenas kāpums gaidāms aptuveni 30% apmērā. Jau iepriekš LNT raidījumā “900 sekundes” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis (SPRKP) Rolands Irklis pauda, ka pašlaik vērojama gan naftas cenas, gan eiro un ASV dolāra attiecības stabilitāte, kas liecina, ka arī apkures tarifi šogad būs stabili. Tarifi, kas ir piesaistīti dabasgāzes cenai, nav regulatora ietekmējami. Savukārt ar šķeldas cenu saistītie tarifi ir prognozējami, un šogad kāpums nav gaidāms.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl