“Andris man ir atstājis ļoti lielas kurpes, kurās būs jāiekāpj,” pauž jaunais LIAA direktors Rožkalns

3 komentāri

Konkursā uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu uzvarējušais Kaspars Rožkalns norāda, ka, pēc viņa domām, šis ir viens no dinamiskākajiem amatiem valsts pārvaldē, kas Latvijā ir, jo daudz jāstrādā sadarbībā ar ārvalstu investoriem, ar ārvalstu uzņēmējiem, ar eksporta partneriem.

Rožkalns norāda, ka viņa pieredze (2015. gadā Rožkalns kļuva par LIAA pārstāvniecības vadītāju Šanhajā, bet no 2018. gada bijis LIAA pārstāvniecības vadītājs Vācijā,) ļaus efektīvi veicināt Latvijas starptautisko konkurētspēju un atpazīstamību. Par vienu no savām prioritātēm jaunajā amatā viņš sauc uz zināšanām bāzētu uzņēmumu atbalstu, īpašu akcentu liekot uz tehnoloģiju jaunuzņēmumiem.

Topošais LIAA direktors norāda, ka viņa ilggadējais priekštecis amatā Andris Ozols bijis viņam labs skolotājs un mantojumā atstājis “lielas kurpes”, kurās nu būs jāiekāpj.

“Šis ir viens no dinamiskākajiem amatiem valsts pārvaldē, kas Latvijā ir, jo ir daudz jāstrādā sadarbībā ar ārvalstu investoriem, ar ārvalstu uzņēmējiem, ar eksporta partneriem. Es jau kādu laiku strādāju LIAA un esmu apguvis gan Austrumu tirgus un kultūru, gan Vācijā rietumu kultūru, un saredzu iespējas, kā mēs varam rīkoties vēl ātrāk, vēl dinamiskāk. Lai gan es uzreiz gribu novērtēt  ļoti lielo Andra Ozola pienesumu. Andris man ir bijis kārtīgs skolotājs, tā kā man ir ļoti lielas kurpes, kurās būs jāiekāpj,” pauž Rožkalns.

Ozols TV3 Ziņām norāda, ka šobrīd vēl nevar pateikt, vai turpinās strādāt valsts pārvaldē vai pāries uz privāto sektoru, taču tieši šobrīd viņš velta laiku pārdomām par savu profesionālo karjeru un tās nākotnes izaicinājumiem.

3 komentāri