Komentāri

Budžetā naudas trūkst, bet valdības iecerētā akcīzes nodokļa palielināšana degvielai, gāzei un alkoholam situāciju neatrisinās, raidījumā 900 sekundes sacīja Swedbank galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks.

Pēc ekonomista domām, akcīzes nodokļa palielināšanas vietā būtu jāpieņem daudz nopietnāki, bet politiski nepopulāri lēmumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr labā ziņa ir tā, ka tuvākā nākotnē iedzīvotājiem ieņēmumu apmērs nemazināsies.

Jau ziņojām, – lai atrastu papildu naudu, plānots ieviest jaunus nodokļus, tostarp akcīzes nodokli benzīnam un gāzei trīs eiro centi par litru un dīzeļdegvielai – viens eirocents. Budžetā tas papildu dos 12,5 miljonus eiro. Tāpat ir vienošanās par sociālā nodokļa griestu atcelšanu algām virs 4000 eiro mēnesī. Gaidāms arī palielinājums akcīzei alkoholiskajiem dzērieniem.

Nākamā gada valsts budžeta projektu Saeimā plānots iesniegt 30. septembrī.

Skaties video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl