56% iedzīvotāju šogad jau iesnieguši VID ienākumu deklarāciju

Komentāri

Vairāk nekā puse jeb 56% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju Valsts ieņēmumu dienestā (VID) jau šogad ir iesnieguši iedzīvotāju ienākumu deklarāciju, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā iedzīvotāju aptauja.

Savukārt 42% iedzīvotāju ienākumu deklarāciju VID šogad vēl nav iesnieguši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 2% nodarbināto iedzīvotāju nav snieguši noteiktu atbildi uz šo jautājumu.

Tikmēr, runājot par nākamo gadu, lielākā daļa (73%) Latvijas nodarbināto nākamgad ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā plāno iesniegt. Piektā daļa (21%) to neplāno darīt arī nākamgad, bet vēl 6% nodarbināto iedzīvotāju nav snieguši noteiktu atbildi uz šo jautājumu.

Jau vēstīts, ka valdība nākamā gada budžetā ir paredzējusi, ka 2016. gadā ienākumu nevienlīdzība valstī tiks mazināta, ieviešot diferencēto neapliekamo minimumu. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji neapliekamo minimumu varēs saņemt atpakaļ, ja ik gadu iesniegs jāiesniedz ienākumu deklarācijas VID.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl