Komentāri

Finanšu ministrijai prasītie līdzekļi piena ražotāju atbalstam nav paredzēti ”kaut kādiem izciliem cilts ganāmpulkiem”, bet plašākam ražotāju lokam, tā paziņojis zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Zemkopības ministrija vērsusies Finanšu ministrijā, pieprasot piešķirt 13,9 miljonus eiro piena ražotāju atbalsta, pauda J. Dūklavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šim mērķim līdz gada beigām būtu nepieciešamos teju 14 miljonus eiro varētu atvēlēt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Kā norāda nozares ministrs, palīdzība piena ražotājiem izpaustos, kā atbalsts ciltsdarbam.

Foto: LETA

Foto: LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs:Šī naudiņa nav paredzēta kaut kādiem izciliem cilts ganāmpulkiem, kas slauc astoņus – desmit vai vēl vairāk litrus gadā no govs. Tas ir domāts visiem kvotas īpašniekiem, kas nodod pienu pārstrādei. Tātad tas būs salīdzinoši liels piena ražotāju loks.

Atbalstu idejai piešķirt finansējumu piena nozares uzņēmumiem iepriekš jau izteikusi premjerministre Laimdota Straujuma.

Plānots, ka valdība par šo priekšlikumu lems otrdien, 25. augustā.

Krievijas tirgus aizvēršana ir smags trieciens piena ražotājiem, jo ir samazināta piena iepirkuma cena, kas vairs nesedz pašizmaksu, aprēķinājis Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl