Komentāri
129 eiro – tāds būs minimālais ienākumu līmenis Latvijā
Foto: LETA

Pēc diskusijām valdības komiteja šodien atbalstīja minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu vienai personai 129 eiro apmērā no 2017. gada.

Šo līmeni plānots izmantot, aprēķinot, piemēram, minimālos pabalstus, nosakot ienākuma neapliekamo minimumu, kā arī dažādu pabalstu apmēru.

Labklājības ministram divu mēnešu laikā tagad jāizveido darba grupa atbilstoša politikas plānošanas dokumenta izstrādei.

Pārresoru koordinācijas centram un Latvijas Darba devēju konfederācijai gan ir iebildumi pret minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu. Minētās organizācijas bažījas, ka personas ar zemiem ienākumiem, tostarp ģimenes ar bērniem, labumu negūs, līdz ar to netiks risināta nabadzības un nevienlīdzības problēma.

Tikmēr labklājības ministrs Uldis Augulis ir pārliecināts, ka šāda minimuma noteikšana ir nepieciešama, tajā pašā laikā prognozējot arī ilgas diskusijas par šo jautājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl