Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 7. marts

Ella, Elmīra

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ekonomika” aktualitātes

Latvijas IKP pērn samazinājies par 3,6%

Latvijas IKP pērn samazinājies par 3,6%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) pagājušajā gadā samazinājās par 3,6%, salīdzinot ar 2019. gadu, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē.

"Bitcoin" vērtība sasniedz jaunu rekordu

"Bitcoin" vērtība sasniedz jaunu rekordu

Akciju cenas ASV un Eiropā otrdien mainījās dažādos virzienos, bet kriptovalūtas “Bitcoin” vērtība pieauga līdz jaunam rekordam, kamēr investori izvērtēja jaunas ASV ekonomikas stimulu paketes pieņemšanas perspektīvu un tirgus atkopšanās izredzes.

Gada ienākumu deklarācijas šogad klātienē iesniegt nevarēs

Gada ienākumu deklarācijas šogad klātienē iesniegt nevarēs 4

Tuvojas ”pavasara bums”, kas katru gadu piemeklē Valsts ieņēmumu dienestu (VID) – gada ienākumu deklarācijas iesniegšana. Šoreiz gan ārkārtējās situācijas un pandēmijas dēļ iedzīvotājiem jārēķinās, ka klātienē to izdarīt nevarēs.

Covid-19 krīze: Latvija pieteikusies tikai 1,65 no diviem miljardiem pieejamās ES naudas

Covid-19 krīze: Latvija pieteikusies tikai 1,65 no diviem miljardiem pieejamās ES naudas 16

Eiropas Parlaments šo nedēļu noslēdza ar “Atveseļošanas un noturības mehānisma” izveidi. Tas ir fonds, no kura dalībalvalstis nākamajos gados, novēršot pandēmijas sekas un modernizējot ekonomiku, varēs iegūt kopumā vairāk nekā 670 miljardus. Iepazīstoties ar diezgan lielā slepenībā tapušo Eiropas Komisijai (EK) iesniegto Latvijas atveseļošanas plānu – sociālie partneri un eiroparlamentārieši ir neizpratnē par to, ka Latvijai potenciāli gan degunu varētu aiziet vairāki simti miljonu. Finanšu ministrija gan šādus pārmetumus noraida.