Ēdienu piegādes uzņēmums “Wolt” uzsāks darbu Liepājā

2 komentāri
Ēdienu piegādes uzņēmums “Wolt” uzsāks darbu Liepājā
ZANE BITERE/LETA

Ēdienu piegādes uzņēmums “Wolt”, paplašinot darbību Latvijā, no 9. februāra uzsāks ēdienu un ātro pārtikas preču piegāžu nodrošināšanu Liepājā, informēja “Wol vadītāja Baltijā Līsa Ristala.

Sākotnēji “Wolt” nodrošinās ēdiena un pārtikas preču bezkontakta piegādes no vairāk nekā 20 restorāniem un 10 tirdzniecības vietām, ieskaitot “Rimi”, viņa pastāstīja.

Tostarp “Wolt” bezkontakta ēdienu piegādes Liepājā nodrošinās gan no tādiem restorānu tīkliem kā “Tiamo” grupa un “Hesburger”, gan arī individuālajiem restorāniem kā “Bel Cibo”, “BB Cafē”, “Rīve”, “Grēēks” un “Bruno Bārs”. Paplašinot darbību Liepājā, pakāpeniski palielināsies arī pieejamo restorānu un veikalu klāsts un līdz ar to arī ēdienu un piedāvāto preču izvēles iespējas.

“Wolt” vadītāja Baltijā Līsa Ristala

“Liepāja ir pirmais reģions ārpus Rīgas, kur uzsākam ēdienu un pārtikas preču piegādes. Nākotnē izskatām iespēju paplašināt darbību arī citās reģionu pilsētās, ja jutīsim pieprasījuma un apgrozījuma potenciālu.”

Viņa piebilda, ka kopš darbības uzsākšanas Latvijā 2017. gadā “Wolt” novērojis stabilu intereses pieaugumu ēdienu piegādes jomā. Un patlaban līdzīgas tendences ir novērojamas arī pārtikas preču piegādē. To ietekmē gan tehnoloģiju attīstība un iedzīvotāju ieradumu maiņa, gan arī cilvēku vēlme iegūt vairāk brīva laika savām interesēm.  Pašreizējā situācijā papildu stimulējošs faktors ir nepieciešamība izvairīties no drūzmēšanās un ievērot sociālo distancēšanos.

Kopumā “Wolt” platformā Latvijā šobrīd ir iespējams pasūtīt ēdienu jau no vairāk nekā 550 restorāniem un pasūtīt preces no vairāk nekā 70 tirdzniecības vietām.

Informācija “Lursoft” liecina, ka 2019.gadā SIA “Wolt Latvija” strādāja ar 1,62 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 3,8 reizes vairāk nekā 2018.gadā, kā arī kompānijas peļņa pieauga 3,8 reizes, sasniedzot 77 165 eiro, liecina “Firmas.lv” pieejamā informācija. Kompānija “Wolt Latvija” reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Somijas “Wolt Enterprises”.

2 komentāri