“Domina Shopping” skvērā brīvdabas apstākļos atvērs kafejnīcas, apģērba un apavu veikalus

0 Komentāru
“Domina Shopping” skvērā brīvdabas apstākļos atvērs kafejnīcas, apģērba un apavu veikalus
PUBLICITĀTES FOTO

Tirdzniecības centrs “Domina Shopping” ieviesis jaunu ielu tirdzniecības konceptu un no 21. maija tirdzniecības centra C skvērā brīvdabas apstākļos darbosies 12 tirgotāji – seši esošie apģērbu, apavu veikali un seši jauni ēdinātāji, tostarp “Domina Shopping” nomnieki un citi uzņēmēji, informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

Mēneša laikā, kopš pie “Domina Shopping” norisinās ielu tirdzniecība, par pircēju iecienītākajiem kļuva sporta, brīvā laika apģērba un apavu veikali, tāpēc arī turpmāk C skvērā būs atvērtas “Sportland”, “SportsDirect”, “Skechers”, “Eiropas apavu”, ”Elche” un ”Beletti” teltis.

Svaigā gaisā pie “Domina Shopping” tagad varēs iegādāties arī sešu kafejnīcu un restorānu maltītes, tostarp “LIDO” ēdienus, “SALA” kūkas un siltos dzērienus, “Moon Bubble Waffles” saldējumu ar burbuļvafelēm, restorāna “Kolonāde. Mūsu stāsti” piedāvājumu, kā arī “Buritos” un “Hačapurija” meksikāņu un Kaukāza virtuves ēdienus.

Līdztekus tam “Domina Shopping” no 21. maija līdz 6. jūnijam nodrošinās spēļu tiešraides C skvērā.

Veicot pirkumus un uzturoties “Domina Shopping” skvērā, tirdzniecības centra pārstāvji aicina atbildīgi izturēties pret savu un apkārtējo veselību un ievērot aktuālos epidemioloģiskos noteikumus, tostarp distancēties no citiem, valkāt sejas maskas, regulāri dezinficēt rokas, lieki neuzkavēties.

0 Komentāru