Diētas šķīvja radīšanā investēti pieci tūkstoši eiro

Komentāri
Diētas šķīvja radīšanā investēti pieci tūkstoši eiro
Foto: Filter Collective /Flickr

Veselīga uztura jeb diētas šķīvja OnPlate izveidē investēti aptuveni 5000 eiro, stāsta šķīvja līdzautore un SIA OnPlate līdzīpašniece Tatjana Tepo.

Proti, stāstot par pilnvērtīgu uzturu un tā ietekmi uz cilvēka veselību, uztura speciāliste Tepo bieži vien izmantojusi tā saucamā šķīvja principu, zīmējot to pacientiem uz lapiņas. Vienā no šādām reizēm radusies ideja, ka būtu noderīgi, ja cilvēkam būtu šāds šķīvis mājās uz galda – tāds, kurā ne tikai likt ēdienu, bet tāds, kas māca, kā to darīt pareizi, un tāds, kurš ikdienā palīdz ēst veselīgāk un dod rezultātus. Tā radās veselīga uztura šķīvis OnPlate.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmēja akcentē, ka kopumā līdz šim brīdim ir saražoti 500 šķīvja eksemplāri. Tepo norāda, ka OnPlate radīšanā ieguldīti personiskie līdzekļi, un daļu ieguldīto līdzekļu paredzēts atgūt pēc pirmā pasūtījuma izpildes, kas plānota janvārī. “Mēs gan šos līdzekļus plānojam ieguldīt uzņēmuma attīstībā.”

Veselīga uztura šķīvis OnPlate patlaban nopērkams veikaliņā Berģu bode, Idille un veikalos Lavandas. “Patlaban mēs plānojam produktu virzību mazos veikaliņos pa visu Latviju, kas ir tendēti uz Latvijas ražotāju produktiem,” stāsta Tepo.

Viņa piebilst, ka katru decembra svētdienu OnPlate šķīvi varēs iegādāties Kalnciema ielas tirdziņā.

No idejas līdz produkta radīšanai ir pagājis aptuveni gads. “Ikdienā, strādājot kā uztura speciālistes, saskārāmies ar problēmu, ka mūsu pacientiem ir grūti īstenot konsultāciju laikā saņemtos norādījumus,” skaidro Tepo.

Radot šķīvi, uzņēmums OnPlate sadarbojas tikai un vienīgi ar Latvijas uzņēmējiem, akcentē Tepo. Šķīvju ražošana tiek veikta Jelgavas keramikas ražotnē, ko pārvalda uzņēmums SIA Keramika-AN. Tur viņi arī tiek apdrukāti un apdedzināti krāsnī.

“Mūsu mērķis ir iekarot arī citu valstu tirgus, tādēļ jau sākotnēji produkts ir trīs valodās. Mēs esam nopietni noskaņojušās eksportam un centīsimies ar mūsu produktu popularizēt Latviju, Latvijas produktu un vērtības,” norāda Tepo.

Kā liecina Firmas.lv informācija, SIA OnPlate dibināta 2014. gada 9. septembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir desmit eiro. OnPlate īpašnieces ir Tepo – 50% un Līga Balode – 50%.

Lasi vēl