Komentāri
Diētas šķīvja radīšanā investēti pieci tūkstoši eiro
Foto: Filter Collective /Flickr

Veselīga uztura jeb diētas šķīvja OnPlate izveidē investēti aptuveni 5000 eiro, stāsta šķīvja līdzautore un SIA OnPlate līdzīpašniece Tatjana Tepo.

Proti, stāstot par pilnvērtīgu uzturu un tā ietekmi uz cilvēka veselību, uztura speciāliste Tepo bieži vien izmantojusi tā saucamā šķīvja principu, zīmējot to pacientiem uz lapiņas. Vienā no šādām reizēm radusies ideja, ka būtu noderīgi, ja cilvēkam būtu šāds šķīvis mājās uz galda – tāds, kurā ne tikai likt ēdienu, bet tāds, kas māca, kā to darīt pareizi, un tāds, kurš ikdienā palīdz ēst veselīgāk un dod rezultātus. Tā radās veselīga uztura šķīvis OnPlate.

Uzņēmēja akcentē, ka kopumā līdz šim brīdim ir saražoti 500 šķīvja eksemplāri. Tepo norāda, ka OnPlate radīšanā ieguldīti personiskie līdzekļi, un daļu ieguldīto līdzekļu paredzēts atgūt pēc pirmā pasūtījuma izpildes, kas plānota janvārī. “Mēs gan šos līdzekļus plānojam ieguldīt uzņēmuma attīstībā.”

Veselīga uztura šķīvis OnPlate patlaban nopērkams veikaliņā Berģu bode, Idille un veikalos Lavandas. “Patlaban mēs plānojam produktu virzību mazos veikaliņos pa visu Latviju, kas ir tendēti uz Latvijas ražotāju produktiem,” stāsta Tepo.

Viņa piebilst, ka katru decembra svētdienu OnPlate šķīvi varēs iegādāties Kalnciema ielas tirdziņā.

No idejas līdz produkta radīšanai ir pagājis aptuveni gads. “Ikdienā, strādājot kā uztura speciālistes, saskārāmies ar problēmu, ka mūsu pacientiem ir grūti īstenot konsultāciju laikā saņemtos norādījumus,” skaidro Tepo.

Radot šķīvi, uzņēmums OnPlate sadarbojas tikai un vienīgi ar Latvijas uzņēmējiem, akcentē Tepo. Šķīvju ražošana tiek veikta Jelgavas keramikas ražotnē, ko pārvalda uzņēmums SIA Keramika-AN. Tur viņi arī tiek apdrukāti un apdedzināti krāsnī.

“Mūsu mērķis ir iekarot arī citu valstu tirgus, tādēļ jau sākotnēji produkts ir trīs valodās. Mēs esam nopietni noskaņojušās eksportam un centīsimies ar mūsu produktu popularizēt Latviju, Latvijas produktu un vērtības,” norāda Tepo.

Kā liecina Firmas.lv informācija, SIA OnPlate dibināta 2014. gada 9. septembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir desmit eiro. OnPlate īpašnieces ir Tepo – 50% un Līga Balode – 50%.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl