Komentāri
Desu ražotājs Forevers investējis attīstībā 1,7 miljonus eiro
Foto: LETA

Gaļas pārstrādes uzņēmums SIA Forevers šogad uzņēmuma attīstībā investējis 1,7 miljonus eiro. Līdzekļi galvenokārt ieguldīti ražošanas iekārtas un autoparkā, kā arī izveidojot divas jaunas tirdzniecības vietas Rīgā un Kārsavā, informēja uzņēmuma direktors Andrejs Ždans.

“Šogad esam investējuši 1,25 miljonus eiro uzņēmuma ražošanas iekārtās, kas ļauj nepārtraukti palielināt uzņēmuma ražošanas apjomus. Iegādātas kūpinātavas, intensīvās dzesēšanas iekārtas, jauna veida iepakošanas iekārtas. Savukārt 450 tūkst. eiro ieguldīti uzņēmuma autoparka paplašināšanā,” sacīja uzņēmējs.

Līdz ar divu tirdzniecības vietu atvēršanu plānots to kopējo skaitu palielināt līdz 54, savukārt turpmāko divu gadu laikā plānots atvērt vēl vairāk nekā 15 tirdzniecības vietas.

Forevers nākamajos sešos gados plāno ieguldīt 12,8 miljonus eiro pašreizējās rūpnīcas rekonstrukcijā un jaunas būvniecībā.

Saskaņā ar Firmas.lv informāciju Forevers apgrozījums 2013. gadā bija 20,09 miljoni eiro, bet peļņa – 1,25 miljoni eiro.

Forevers reģistrēts Rīgā 2004. gadā. Uzņēmums ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Uzņēmuma loģistikā ir 35 automašīnas, kas ļauj ar produkciju apgādāt uzņēmuma tirdzniecības vietas visā Latvijā.

Forevers vienīgais īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir uzņēmējs Andrejs Ždans.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl