Desu ražotājs Forevers investējis attīstībā 1,7 miljonus eiro

Komentāri
Desu ražotājs Forevers investējis attīstībā 1,7 miljonus eiro
Foto: LETA

Gaļas pārstrādes uzņēmums SIA Forevers šogad uzņēmuma attīstībā investējis 1,7 miljonus eiro. Līdzekļi galvenokārt ieguldīti ražošanas iekārtas un autoparkā, kā arī izveidojot divas jaunas tirdzniecības vietas Rīgā un Kārsavā, informēja uzņēmuma direktors Andrejs Ždans.

“Šogad esam investējuši 1,25 miljonus eiro uzņēmuma ražošanas iekārtās, kas ļauj nepārtraukti palielināt uzņēmuma ražošanas apjomus. Iegādātas kūpinātavas, intensīvās dzesēšanas iekārtas, jauna veida iepakošanas iekārtas. Savukārt 450 tūkst. eiro ieguldīti uzņēmuma autoparka paplašināšanā,” sacīja uzņēmējs.

Līdz ar divu tirdzniecības vietu atvēršanu plānots to kopējo skaitu palielināt līdz 54, savukārt turpmāko divu gadu laikā plānots atvērt vēl vairāk nekā 15 tirdzniecības vietas.

Forevers nākamajos sešos gados plāno ieguldīt 12,8 miljonus eiro pašreizējās rūpnīcas rekonstrukcijā un jaunas būvniecībā.

Saskaņā ar Firmas.lv informāciju Forevers apgrozījums 2013. gadā bija 20,09 miljoni eiro, bet peļņa – 1,25 miljoni eiro.

Forevers reģistrēts Rīgā 2004. gadā. Uzņēmums ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Uzņēmuma loģistikā ir 35 automašīnas, kas ļauj ar produkciju apgādāt uzņēmuma tirdzniecības vietas visā Latvijā.

Forevers vienīgais īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir uzņēmējs Andrejs Ždans.

Lasi vēl