“Covid-19” krīzes laikā aicina iegādāties vietējos produktus un pakalpojumus

Iedzīvotāji aicināti ar savu rīcību mazināt “Covid-19” vīrusa radītās sekas. Šajā gadījumā runa ir par finansiālajām grūtībām, kas rodas daudziem uzņēmumiem un to darbiniekiem piespiedu dīkstāves dēļ. Sociālajos tīklos popularitāti guvis arī jauns atsauces tags – #PacelLatviju.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • S

  S

  Péc iespéjas produktus pérku no zinámiem zemniekiem, jo pat tirgos atrodas 'zemnieki', kuri melo,ka ir vietéjie produkti. Ja man vajadzétu, pirktu ari ievesto, ja to man godígi pateiktu.Bet kuru párstrádes firmu nopelnítais paliek Latvijá? Pat mazás Igaunija, Lietuva múséjos nopirkusjas, par lielajám valstím nemaz nerunájot.Kam mums vispár vajag ekonomikas ministriju, ja visu nosaka tikai finansisti?(nosaukums ar mazo burtu speciáli).
 • Aigars Kļavs

  Aigars Kļavs

  Lidz ko mēs sāksim pirkt savu preci, zemniekam būs iespēja arī samazināt cenu. Savādāk viņam tagad ir kā ir ar to pārdošanu, cena jāliek augstākā.
 • Pievienojos

  Pievienojos

  Pats pērku no vietējiem zemniekiem gaļu, dārzeņus, desas. Dargi nu kas kuram, zinot mūsu pārbaudes saprotu, ka pārtiku perku, kura tiek šajā valstī stingi pārbaudīta. Ko ieved no ārzemēm, neviens nezin, pie tam tagad stāsta uz plastikāta vīrus 3 dienas dzivo utt.
 • Alfrēds Liberts

  Alfrēds Liberts

  Viss pareizi, bet kādēļ vietējais tomāts, gurķis utt joprojām jr 3-4 reiz dārgāks par importa.... Atbalsti savējos, uzliec adekvātu cenu🙈
 • Pircējs

  Pircējs

  Un kur ir tie vietējie produkti? Ja ir tad sākoties visam tiem cena četrkārtojās.
 • Afg Antonovich

  Afg Antonovich

  Paceļ cenas tā saucas, pirksi LV produktus un notiks, kā ar griķiem. No 1.80 eiro par 800gr, uz gandrīz 4 eiro.
  • vārds

   vārds

   Kas tieši ceļ to cenu? Ja lielveikalā ir augstāka cena kļuvusi, tad elementāri varat izsecināt, ka lielveikals ir pacēlis cenu, nevis ražotājs. Un rakstā ir minēts, ka preces un pakalpojumus jāpērk pa tiešo, bez starpniekiem.
  • Kārlis Kr
 • Pārdomas

  Pārdomas

  Akadēmiķis medijos sniedzis rakstu , kurā tika minēts , ka Latvijā esot ļoti daudz Spirta brūžu . Kur šodien var nopirkt Latvijā ražotu Spirtu , lai veltīgi nemeklētu veikalos efektīvus dezinfekcijas līdzekļus ?! Visās Eiropas valstīs ir nopērkams Spirts , bet Latvijā to nopirkt nav iespējams ! Pat aptiekās ir vajadzīga recepte , lai iegādātos teju mazāk , kā simts gramu šķidruma , jo tādā veidā Veselības ministrija rūpējas par iedzīvotāju veselību un drošību . Jā , spirts ir 96 grādu vērtībā un ar to neapzinīgi rīkojoties var nokaitēt veselībai , bet tad rodas jautājums - Kāpēc Veselības Ministrija nesatraucas par sadzīves ķīmijas šķidrumiem , kuri ir daudz bīstamāki veselībai un tie tiek lietoti ikdienas vajadzībām , kā balinātāji , degviela u.t.t ?! Tur recepte nav nepieciešama un ārsta recepte nav nepieciešama arī degvīnu pērkot un neviena Veselības ministrija nesatraucas , vai cilvēks nopērk litru , divus un tos izdzers viens pats ! Kā tad ir ar to spirtu , tās ir rūpes par iedzīvotāju veselības stāvokli , vai vēlme atbalstīt degvīna ražotājus ?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!