“CityBee” auto nomas pakalpojums piedāvā arī Siguldā

0 Komentāru
“CityBee” auto nomas pakalpojums piedāvā arī Siguldā
PUBLICITĀTES FOTO

Koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee” no 8. oktobra paplašinājis teritoriālo pārklājumu Latvijā un sācis sniegt koplietošanas auto nomas pakalpojumus Siguldā, informēja uzņēmumā.

Sigulda ir ceturtā pilsēta pēc Rīgas, Jūrmalas un Liepājas, kur uzņēmums sniedz ne tikai iespēju atstāt nomas auto, bet arī izvēlēties auto nomu uz vietas.

Kristofs Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs

“Mums ir izveidojusies laba sadarbība ar pirmajām pašvaldībām ārpus galvaspilsētas – Liepāju un Jūrmalu, kur esam izveidojuši CityBee pakalpojuma zonas. Tāpēc esam nolēmuši turpināt attīstīt jaunas zonas visā Latvijā, un Sigulda ir pirmā pilsēta šajā attīstības posmā.”

Sigulda izvēlēta, balstoties uz “CityBee” lietotāju līdzšinējiem braukšanas paradumiem un galamērķiem. No vienas puses. jaunas zonas atvēršana veicinās tūristu pieplūdumu, bet, no otras puses, padarīs ērtāku iedzīvotāju ikdienu, skaidro komopānijā.

“Sākotnēji pilsētā pastāvīgi atradīsies līdz 10 automašīnām nomai, bet, sekojot Liepājas un Jūrmalas piemēram, nākotnē to skaits varētu pieaugt līdz 30 – 40 transportlīdzekļiem. Automašīnu skaits pieaugs roku rokā iedzīvotāju pieprasījumam. ”CityBee” koplietošanas bizness Latvijā ir būtiski izaudzis no darbības uzsākšanas brīža, jo šobrīd klienti veic ap 100 tūkstošiem braucienu mēnesī salīdzinot ar 300 tūkstošiem braucienu kopumā šī gada pirmajā pusgadā,” informē “CityBee Latvija” vadītājs.

“CityBee” vasarā dubultoja autoparku, paplašinot to par 400 jauniem transportlīdzekļiem. Uzņēmums patlaban piedāvā vairāk nekā 800 dažādu marku automašīn, tostarp “Toyota Corolla”, “Fiat Ducato” un šogad autoparks papildināts ar “Volkswagen Golf”, “Volkswagen T-Roc”, “Volkswagen T-Cross”, “Nissan Qashqai”, “Peugeot 208” un “Volkswagen Crafter”. Jaunnedēļ nomas pakalpojumam pievienojas “Nivas” markas automašīna, kuras dizains ir veidots Siguldas tematikā.

0 Komentāru