Cīņā par LTRK vadītāja amatu esošais vadītājs Rostovskis uzvar eksministru Belēviču

1 komentārs
Cīņā par LTRK vadītāja amatu esošais vadītājs Rostovskis uzvar eksministru Belēviču
Foto: f64

Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas padomes priekšsēdētāja krēslā arī turpmākos trīs gadus sēdēs Aigars Rostovskis, kurš šajā cīņā uzvarēja bijušo veselības ministru Gunti Belēviču. Visai interesanti vārdi bija arī padomes locekļu kandidatūru saraksts. Darbs padomē vilinošs liekas arī, piemēram, likvidējamās “ABLV Bank” akcionāram Oļegam Fiļam un gāzes uzņēmējam Jurim Savickim.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome faktiski dara divas lietas – formulē uzņēmēju kopīgo pozīciju, iesaistoties dažādu normatīvo aktu izstrādē, un uzrauga kameras valdes darbu.

“Kā jūs ļoti labi zināt, LTRK vārds paliek aizvien skaļāks, aizvien vairāk mūsos klausās. Ļoti svarīgs lēmums arī gaidāmajās parlamenta vēlēšanās. Ļoti svarīgi būs, kādu kursu izvēlēsies LTRK,” norāda LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Uz padomes vadītāja posteni kandidēja divi pretendenti, viens no viņiem –  2016. gadā melos un dienesta stāvokļa izmantošanā pieķertais Guntis Belēvičs, kurš atkāpās no veselības ministra amata.

Tomēr ar ievērojamu balsu pārsvaru vēlēšanās viņu apsteidza otrs kandidāts, līdzšinējais padomes vadītājs Aigars Rostovskis. Viņš balsotājus galvenokārt pārliecinājis ar aizvadīto trīs gadu laikā paveikto.

“Šajā laikā, šajos trīs gados, mēs esam tiešām kļuvuši par nopietnu organizāciju, mēs esam pilnīgi jaunā kvalitātē, un to saprot visi šeit klātesošie,” sacīja Rostovskis.

Uz to, cik turpmākā Latvijas uzņēmēju pārstāvēšana kļuvusi iekārojama, norāda arī padomes locekļu kandidātu saraksts. Viņu vidū ir gan viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, likvidējamās “ABLV Bank” akcionārs Oļegs Fiļs, gan arī bijušais VDK virsnieks, tagadējais gāzes biznesmenis Juris Savickis.

1 komentārs