1 komentārs

Viena no lielākajām problēmām ir ēnu ekonomika. Tiek lēsts, ka tās īpatsvars sasniedz 80%, ziņo raidījums 900 sekundes.

Lai situāciju uzlabotu, daļa nozares pārstāvju rosina ieviest noteiktu maksājamo summu, kas būtu jāsamaksā avansā tiem, kas vēlas nodarboties ar taksometru biznesu. Šī summa iekļautu visus nodokļu maksājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taksometru nozarē atkal samilzušas problēmas – pēdējā mēneša laikā zināms par pieciem gadījumiem, kad nodedzinātas automašīnas, un tiek pieļauts, ka to darījuši konkurenti. Vīziju par to, kā sakārtot regulējumu, līdz otrdienai, 5. aprīlim, ir solījuši sagatavot nozares uzņēmumi.

Ņemot vērā lielo taksometru skaitu, Rīgas domē notiek arī diskusijas par stingrāku prasību ieviešanu. Saskaņā ar pašvaldības informāciju kopumā darbam Rīgas teritorijā izsniegtas licences vairāk nekā sešiem simtiem pārvadātāju, kuru rīcībā ir vairāk nekā divi tūkstoši automašīnu.

Video

TOP komentāri

  • ZerryC
    0 0 0

    ZerryC

    2000 taxi cars is not so much comparing the population in area. But maybe strict control of licenses, some kind of audits etc. will be needed to get rid of criminals

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl