Briti nopērk ”ātro kredītu” firmu Credit24

Komentāri
Briti nopērk ”ātro kredītu” firmu Credit24
Foto: LETA

Britu uzņēmums International Personal Finance (IPF) iegādājās preču zīmes Credit24 īpašnieku MCB Finance Group (MCB). Grupas galvenā mītne paliks Igaunijā.

Saskaņā ar MCB Finance Group valdes priekšsēdētāja Rami Rihenena (Rami Ryhänen) teikto šis darījums ir ”liela atzinība MCB spējām, komandai, biznesa modelim un tehnoloģiskajām iespējām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darījums abiem uzņēmumiem ļaus izdarīt būtisku lēcienu to attīstībā, bet vislielākie ieguvēji būs klienti, norāda R. Rihenens.

Darījums starp International Personal Finance (IPF) un MCB Finance Group notika 2015. gada 6. februārī, un tā vērtība bija 23,8 miljoni britu mārciņu (aptuveni 30,26 miljoni eiro). MCB Finance Group galvenā mītne paliks Tallinā. R. Rihenens turpinās vadīt uzņēmumu un arī pārējā vadības komanda nemainīsies.

MCB Finance Group dibināta 2006. gadā. Uzņēmums piedāvā patēriņa kredītus Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Austrālijā. MCB Finance Group nodarbināti vairāk nekā 80 darbinieki.

International Personal Finance (IPF) centrālais birojs atrodas Līdsā (Leeds), Apvienotajā Karalistē. IPF darbojas astoņos tirgos, tai skaitā Polijā, Čehijā, Ungārijā, Rumānijā, Slovākijā un Meksikā. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas Londonas un Varšavas biržās. IPF nodarbina aptuveni 7000 cilvēku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl