Bethers vadīs arī Lietuvas “Enefit” darbu

Komentāri
Bethers vadīs arī Lietuvas “Enefit” darbu
Foto: LETA

No šī gada 1. jūlija elektroenerģijas ražotāja “Eesti Energia” meitasuzņēmuma Latvijā SIA “Enefit” valdes priekšsēdētājs Jānis Bethers vadīs arī Lietuvas UAB “Enefit” darbu, pārņemot līdzšinējā uzņēmuma rīkotājdirektora Arturas Syvokas pienākumus.

Elektroenerģijas tirgotāja “Enefit” vadības centralizēšana Latvijā un Lietuvā īstenota uzņēmuma pārvaldības optimizēšanas ietvaros. Šāds lēmums pieņemts, balstoties uz to, ka “Enefit” Baltijas valstis uzlūko kā vienotu tirgu, kurā uzņēmuma izaugsmi ilgtermiņā nosaka efektīva labākās biznesa prakses pārņemšana starp abām kaimiņvalstīm.

SIA “Enefit” J. Bethers strādā no brīža, kad 2008. gadā Latvijas elektroenerģijas tirgus tika atvērts brīvai konkurencei lielajiem komercsektora klientiem. No 2009. gada J. Bethers ieņēma SIA “Enefit” rīkotājdirektora amatu, bet 2012. gadā tika iecelts par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju. J. Bethers ieguvis gan biznesa vadības bakalaura, gan maģistra (EMBA) grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, kā arī absolvējis Baltijas Korporatīvās Pārvaldības institūtu.

J. Bethera vadībā SIA “Enefit” ir piedalījies Latvijas elektroenerģijas tirgus atvēršanā biznesa klientiem un līdzdarbojies tirgus regulējuma veidošanā.

UAB “Enefit” nākotnes plāni ir saistīti ar Latvijas un Igaunijas pārvades sistēmu operatoru spēju iespējami ātrāk novērst pastāvošās pārrobežu pārvades izmaksu fiksēšanas problēmas, lai uzlabotu tirgus apstākļus gan Latvijā, gan Lietuvā.

SIA “Enefit” ir elektroenerģijas pārdevējs Latvijas atvērtajā elektroenerģijas tirgū. SIA “Enefit” mātes uzņēmums AS “Eesti Energia” ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijā. SIA “Enefit” ir dibināts 2006. gadā, tas ir reģistrēts elektroenerģijas tirgotājs visā Latvijas teritorijā, kā arī uzņēmumam ir sadarbības līgumi ar AS “Augstsprieguma tīkls” (pārvades sistēmas operators) un AS “Sadales tīkls” (sadales sistēmas operators).

Pašlaik SIA “Enefit” ir vairāk nekā 1700 klientu.

Lasi vēl