Bethers vadīs arī Lietuvas “Enefit” darbu

Komentāri
Bethers vadīs arī Lietuvas “Enefit” darbu
Foto: LETA

No šī gada 1. jūlija elektroenerģijas ražotāja “Eesti Energia” meitasuzņēmuma Latvijā SIA “Enefit” valdes priekšsēdētājs Jānis Bethers vadīs arī Lietuvas UAB “Enefit” darbu, pārņemot līdzšinējā uzņēmuma rīkotājdirektora Arturas Syvokas pienākumus.

Elektroenerģijas tirgotāja “Enefit” vadības centralizēšana Latvijā un Lietuvā īstenota uzņēmuma pārvaldības optimizēšanas ietvaros. Šāds lēmums pieņemts, balstoties uz to, ka “Enefit” Baltijas valstis uzlūko kā vienotu tirgu, kurā uzņēmuma izaugsmi ilgtermiņā nosaka efektīva labākās biznesa prakses pārņemšana starp abām kaimiņvalstīm.

SIA “Enefit” J. Bethers strādā no brīža, kad 2008. gadā Latvijas elektroenerģijas tirgus tika atvērts brīvai konkurencei lielajiem komercsektora klientiem. No 2009. gada J. Bethers ieņēma SIA “Enefit” rīkotājdirektora amatu, bet 2012. gadā tika iecelts par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju. J. Bethers ieguvis gan biznesa vadības bakalaura, gan maģistra (EMBA) grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, kā arī absolvējis Baltijas Korporatīvās Pārvaldības institūtu.

J. Bethera vadībā SIA “Enefit” ir piedalījies Latvijas elektroenerģijas tirgus atvēršanā biznesa klientiem un līdzdarbojies tirgus regulējuma veidošanā.

UAB “Enefit” nākotnes plāni ir saistīti ar Latvijas un Igaunijas pārvades sistēmu operatoru spēju iespējami ātrāk novērst pastāvošās pārrobežu pārvades izmaksu fiksēšanas problēmas, lai uzlabotu tirgus apstākļus gan Latvijā, gan Lietuvā.

SIA “Enefit” ir elektroenerģijas pārdevējs Latvijas atvērtajā elektroenerģijas tirgū. SIA “Enefit” mātes uzņēmums AS “Eesti Energia” ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijā. SIA “Enefit” ir dibināts 2006. gadā, tas ir reģistrēts elektroenerģijas tirgotājs visā Latvijas teritorijā, kā arī uzņēmumam ir sadarbības līgumi ar AS “Augstsprieguma tīkls” (pārvades sistēmas operators) un AS “Sadales tīkls” (sadales sistēmas operators).

Pašlaik SIA “Enefit” ir vairāk nekā 1700 klientu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl