Bērziņš ar Straujumu un Dūklavu spriedīs par Krievijas embargo pārtikai

Komentāri
Bērziņš ar Straujumu un Dūklavu spriedīs par Krievijas embargo pārtikai
Foto: LETA

Krievijas noteiktais aizliegums precēm no visas Eiropas Savienības, tajā skaitā no Latvijas, ir galvenais jautājums, par ko šodien, pēc dažām stundām, Valsts prezidents Andris Bērziņš vēlas runāt ar valdības vadītāju Laimdotu Straujumu un zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

Pieļauts, ka visvairāk cietušajiem uzņēmumiem būs nodokļu brīvdienas; tāpat tiks meklēta Eiropas Savienības finansiāla palīdzība.

Daļa ekonomikas ekspertu domā, ka labāks risinājums ir meklēt citus preču noieta tirgus.

Prezidents Bērziņš uzskata, ka šajā situācijā nozīmīgs ir jautājums par ES un ASV Brīvās tirdzniecības līguma iespējami ātrāku noslēgšanu, kā arī par tirdzniecības līguma ar Kanādu iedarbināšanu.

Jau ziņots, ka Krievija noteikusi “pilnīgu embargo” lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no Eiropas Savienības, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Importa aizliegums stājies spēkā nekavējoties un tiek ieviests uz gadu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl