Komentāri

Veselības ministrijai šobrīd ir vairākas tiesvedības ar pašreizējā ministra Gunta Belēviča bijušo uzņēmumu, intervijā 900 sekundes atzina Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš.

Tiesvedības sāktas pirms vairākiem gadiem, kad G. Belēvičs vēl nebija veselības ministrs, un tās joprojām turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas ir saistībā ar zāļu paralēlo ievešanu. Attiecīgi ministrs, kad vēl nebija ministrs, ir pārsūdzējis daudzus Veselības ministrijas lēmumus, par kuriem šobrīd notiek tiesvedība,” atzina R. Muciņš.

Viņš precizējas, ka tiesu darbi notiek kādai G. Belēviča saistītai aptiekai. Tagad viņš no minētā “uzņēmuma valdes ir izstājies vai vismaz pametis uzņēmumu”, bet tiesvedības, kurās viņš līdz šim pārstāvējis uzņēmumu, turpinās.

Skaties video!

Tagadējais veselības ministrs G. Belēvičs ir izveidojis un vadījis Saules un Mēness aptieku ķēdes un bioloģisko zemnieku saimniecību Zemitāni, kuras galvenais darbības virziens ir briežkopība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl