Bauskas alus apgrozījums pērn audzis par 13%

Komentāri
Bauskas alus apgrozījums pērn audzis par 13%
Foto: LETA

Bauskas alus pagājušajā gadā strādājusi ar 4,95 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13% vairāk salīdzinājumā ar 4,38 miljonu eiro rādītāju iepriekšējā gadā, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmuma peļņa pieaugusi par 10% – no 464 962 eiro 2013. gadā līdz 514 565 eiro pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādīts vadības ziņojumā, 150 000 eiro no peļņas tiks novirzīti dividenžu izmaksai mātesuzņēmuma SIA BA Holdings akcionāriem, savukārt 364 565 eiro tiks atstāti nesadalīti.

Pērn veikti rekonstrukcijas darbi alus cehā, nodota ekspluatācijā ūdens atdzelžošanas iekārtas, veikti kosmētiski remonti telpās, kā arī palielināta stikla pudeļu etiķēšanas iekārtas ražība.

Plānots, ka šogad uzņēmums remontēs administratīvās ēkas, gatavās produkcijas noliktavu, pabeigs jaunās stikla pudeļu mazgājamās līnijas, bet alus vārītavā nodrošinās dzesētu gaisu pie vārāmajiem katliem un nomainīs iesala padeves tvertni.

“Bauskas alus” ražotne izvietota Bauskas rajona Īslīces pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 786 996 eiro, un tas nodarbina 75 darbiniekus.

Uzņēmums joprojām ražo sešu veidu alu, iesala dzērienus Veselība un Porteris, kā arī kvasu.

Bauskas alus 100% kapitāldaļu pieder SIA BA Holdings, kuras īpašnieks ar 50% kapitāldaļu ir Bauskas alus vienīgais valdes loceklis Vladimirs Barskovs, kā arī Jurijs Šancovojs un Boriss Raigorodskis ar 25% kapitāldaļu katrs.

Lasi vēl