Bauskas alus apgrozījums pērn audzis par 13%

Komentāri
Bauskas alus apgrozījums pērn audzis par 13%
Foto: LETA

Bauskas alus pagājušajā gadā strādājusi ar 4,95 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13% vairāk salīdzinājumā ar 4,38 miljonu eiro rādītāju iepriekšējā gadā, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmuma peļņa pieaugusi par 10% – no 464 962 eiro 2013. gadā līdz 514 565 eiro pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādīts vadības ziņojumā, 150 000 eiro no peļņas tiks novirzīti dividenžu izmaksai mātesuzņēmuma SIA BA Holdings akcionāriem, savukārt 364 565 eiro tiks atstāti nesadalīti.

Pērn veikti rekonstrukcijas darbi alus cehā, nodota ekspluatācijā ūdens atdzelžošanas iekārtas, veikti kosmētiski remonti telpās, kā arī palielināta stikla pudeļu etiķēšanas iekārtas ražība.

Plānots, ka šogad uzņēmums remontēs administratīvās ēkas, gatavās produkcijas noliktavu, pabeigs jaunās stikla pudeļu mazgājamās līnijas, bet alus vārītavā nodrošinās dzesētu gaisu pie vārāmajiem katliem un nomainīs iesala padeves tvertni.

“Bauskas alus” ražotne izvietota Bauskas rajona Īslīces pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 786 996 eiro, un tas nodarbina 75 darbiniekus.

Uzņēmums joprojām ražo sešu veidu alu, iesala dzērienus Veselība un Porteris, kā arī kvasu.

Bauskas alus 100% kapitāldaļu pieder SIA BA Holdings, kuras īpašnieks ar 50% kapitāldaļu ir Bauskas alus vienīgais valdes loceklis Vladimirs Barskovs, kā arī Jurijs Šancovojs un Boriss Raigorodskis ar 25% kapitāldaļu katrs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl