Komentāri
Bankas sola atgriezties pie 15% pirmās iemaksas, ja atcels “nolikto atslēgu” principu
Foto: Linus Bohman/Flickr

Ja Saeima atcels vai noteiks par izvēles iespēju “nolikto atslēgu principu”, bankas sola jau drīz pēc šā soļa veikšanas mājokļu kredītiem samazināt pirmās iemaksas apjomu līdz 15-20% no mājokļa vērtības, medijiem atzina Latvijas Komercbanku asociācijas vadītājs Mārtiņš Bičevskis.

Tāpat bankas sola, ka līdz ar “nolikto atslēgu principa” atcelšanu daudzas citas bankas, izņemot Citadeli, piedalīsies mājokļa iegādes valsts atbalsta programmā.

Foto: Ieva Mārtiņa, LNT Ziņas

Foto: Ieva Mārtiņa, LNT Ziņas

Jau vēstīts, ka Saeima šodien lems, vai tā dēvētais “nolikto atslēgu princips” turpmāk varētu būt kā izvēles iespēja hipotekārā kredīta ņēmējam.

”Nolikto atslēgu principam”, kad parādnieku pēc mantas pārdošanas atbrīvo no jebkādām saistībām pret kreditoru, spēkā bija jāstājas jau 1. martā. Bankas uz likuma izmaiņām reaģēja ar pirmās iemaksas palielināšanu hipotekārajiem kredītiem līdz 30%. Tāpēc tiek lemts šo principu neieviest kā obligātu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl