Banka lauž līgumu ar klientu, jo viņš ziedojis Donbasam

6 komentāri
Banka lauž līgumu ar klientu, jo viņš ziedojis Donbasam
Foto: LETA

DNB Banka lauzusi līgumu ar kādu Latvijas iedzīvotāju, kurš caur savu kontu pārskaitījis naudu Donbasa teroristiem Ukrainā, liecina viņa sociālajos tīklos publiskotā informācija.

Kā liecina fotogrāfija, kurā ieskenēta bankas sūtītā vēstule, līgums lauzts 17. jūnijā, pamatojoties ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv sazinājās ar DNB Bankas pārstāvi Teiku Lapsu, kura, respektējot klienta privātumu un kredītiestāžu likumu, gan atteicās sniegt sīkāku informāciju par notikušo incidentu, bet norādīja – bankai ir tiesības pieprasīt no saviem klientiem informāciju par veiktajiem darījumiem.

“Ja banka nesaņem pieprasīto informāciju un dokumentus apjomā, kas tai ļauj veikt klienta izpēti pēc būtības, banka izbeidz darījuma attiecības ar klientu un pieprasa klienta saistību pirmstermiņa izpildi,” teikts DNB paziņojumā.

Tas liek secināt, ka minētajā gadījumā DNB klients nav laikus informējis kredītiestādi par savu veikto naudas darījumu, tāpēc sadarbība ar viņu ir pārtraukta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl